Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy 18 éves lánynál?

Figyelt kérdés

16F

Azért nem akarok korombeli lányt mert ők nagyon éretlenek, komolytalanok

Én érettebb vagyok a koromnál, de természetesen tudok hülyéskedni, komoly, hosszú kapcsolat a célom, nem pár hetes

Nem tudom mit kéne még mondanom...

Belső férfiasság megvan: udvarias, illedelmes, humoros, komoly, hűséges, bátor...vagyok

Szerintetek lehet esélyem? (és magasabb is vagyok a lánynál)



2014. aug. 23. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nem igazán.
2014. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
külső férfiasság nincs?
2014. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sose tudni, egy próbát megér , megkell neki mutatnod , hogy nem vagy éretlen
2014. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én nem tudnék komolyan venni egy 16 évest..de azért megpróbálhatod;)

18l

2014. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed lehet, csak meg kell próbálnod és nem szabad csüggedned ha nem vagy az esete. Az ilyen korban lévő lányok elsősorban a 20 év felettiekre buknak, elég nehéz dolgod lesz, de ha valóban olyan jellem vagy amilyet az a lány keres akkor nem hiszem hogy a korod érdekelni fogja őt.


Elmondom neked én 22 éves koromig egy barátnőm sem volt, persze próbálkoztam de sikertelenül, mindig rossz helyen próbálkoztam. Akkor 22 évesen teljesen véletlen megismertem egy 26 éves nőt, aki külsőre is nagyon tetszett nekem, és meglepetésemre én is nagyon szimpatikus voltam neki, olyannyira hogy rendszeresen kerestük egymást társaságát. Bár én nagyon szerettem már akkor összejönni vele, mert nagyon tetszett nekem, de beennem volt az hogy idősebb nálam 4 évvel meg úgysem jönne össze egy kis 22 éves éppen hogy felnőtt emberrel. Én nem voltam biztos abban hogy kellenék neki, bár sokan engem nagyon érettnek tartottak a koromhoz képest már akkor olyan gondolkodásom volt mint egy 30 évesnek, és ezt pont a közép 30-40 feletti korosztály mondta nekem akik már elég sokat tapasztaltak az életben, és mondták hogy koromhoz képest nagyon előrelátó vagyok, jó a gondolkodásom, a hozzá állásom, mindent jól megfontolok, és mindig mérlegelem a helyzetet egy döntés előtt. A munkahelyemen is ezért ragaszkodnak hozzám mert fiatal létemre nagyon jó munkaerő vagyok, én mindig ésszerűen csinálom a feladatomat, ami munkát kiadnak nekünk, azt már nekem nem is mondják hogy mivel kezdjem meg milyen ütemben csináljam, mindig csak annyit mondanak hogy ezt meg azt kell megcsinálni, általában régebben amikor kezdő voltam mindig azt mondták hogy mit mivel, meg hogyan és ezt az akkor ott lévő kollégáimnak is már évek óta mondogatták, nekem ezt sosem kellett, én mindig minden szerszámot kéznél tartok amire tudom hogy szükség lesz hiába hogy a vezetőség szerint felesleges én sokszor magamnál tartok mindent és mindig jön a dicsértet hogy jól csináltam azt amit csináltam, mert igaz nem az ő elképzelésük alapján, de a munka megvolt és eddig még a legnagyobb vezetők sem panaszkodtak soha sem. És sokan ezért tartanak engem érettnek mert mindig meggondolom előtte vagy 5 ször hogy mit csináljak, és az időbeosztást is olyan jól csinálom hogy abba már bele sem szólnak ha a megengedettnél 10 perccel tovább vagyok szüneten.


Az idősebb nőnek is akivel végül egypárt alkotunk már lassan 2 éve neki is ez tetszett bennem hogy logikus a gondolkodásom, és nem vagyok megfontolatlan. Persze én sem vagyok hibátlan ember, mert ugye ilyen nincs, de amit rámbíznak azt teljesítem. És a barátnőmnek is az tetszik bennem hogy érett, jó gondolkodású illedelmes ember vagyok, és nem a külsőségeket nézte hanem a belsőt, mert ő mondta hogy ha nem lennék jellemre ilyen akkor nem érdekelném őt. Mert külsőleg nem vagyok adonisz, de értékes embernek tart és neki ez a fontos.


Álmaimban sem hittem abba hogy valaha is összeefogok jönni vele, de mégis együtt vagyunk és szeretjük egymást!

2014. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, ha visszautasít, akkor több tapasztalatod lesz. És gondolj arra, hogy nem tudja, hogy mit veszített! Sok sikert! :)
2014. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Belső férfiasság"

Ilyet sem hallottam még.

Nekik inkább külső férfiasság kell.

2014. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát, én belezúgtam egy egy évvel fiatalabb srácba... de nem tudom, hogy ilyenből van-e sok, mert hát osztálytársak voltunk, én évvesztes, ő nem;)
2014. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is évvesztes vagyok! De csak most leszek 10.-es, a lány pedig 12.-es
2014. aug. 25. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!