Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatnék hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék hogy a szüleim elengedjenek randizni?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy sráccal. Elhívott randizni és a kedvenc csapatunk meccsét megnézni élőben. Délután beszélgettem anyuval és említettem a dolgot, hát teljesen fel volt háborodva. Közölte hogy beszéljem meg apával, de úgysem fog engedni, és jó lenne ha nem találkozgatnék holmi idegen emberrel. Megértem hogy féltenek, de bulizni is elengednek, esténként sincs megszabva mikorra kell hazajönnöm, szóval nekem eléggé logikátlannak tűnik a dolog. Szerintetek mivel vehetném rá őket hogy elengedjenek? 15/L
2014. aug. 19. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
"Barátnőmmel találkozom, majd jövök."
2014. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fényember ***** válasza:
100%

Most lefogtok pontozni de lenyegtelen.

En ezt ugy oldom meg hogy nem mondom el nekik. Bar igy ezzel lassan elertem hogy semmit se tudnak rolam, mert tudom, hogy a folytonos rettegesuk egyfolytaba korlatozna. Szoval most ott tartok hogy lassan mar negy honapja van baratom es nem is tudnak rola. Nem beszelem meg ezt veluk, mert tudom milyenek, eltiltananak tole, nem engednenek sehova. Sajna vannak olyan szulok akiknel jobb ha az ember nem mindent oszt meg veluk. Sajnalom hogy ilyen helyzet alt elo, de ez nem teljes mertekben az en hibam.

Na szoval a helyedben el se mondtam volna nekik eleve (de ne kovesd a peldam, legalabb te probaltal oszinte lenni, es anyud a reakciojaval valoszinuleg a bizalmadat jatszotta el de mind1 is), de ha mar mondtad akkor kamuzz valamit hogy hova mesz valami baratnokkel aztan menj el a sraccal. Gondolom nem valami baltas gyilkossal alsz ossze. :) jo persze anyud csak felt de ezt biztos te is tudod es amugy se ez volt a kerdes :)

2014. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!