Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szilveszterezés egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterezés egy fiúval (+barátokkal)? Hogyan vegyem rá anyuékat, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel eltölteném a szilvesztert, de anyuék nem akarnak nagyon elengedni, mondván, hogy messze van meg minden. Jó, oké. nincs a közelben (150km). De sokat jelent nekem a fiú, és a barátaim. Velük lennék, de nem akarnak elengedni. Valami ötlet? Hogy győzzem meg őket, hogy nekem ott jó lenne? Vagyis na. értitek. Köszönöm.

Ja, és a fiú azért többet jelent nekem, meg én is neki .. mint barát.. Így ilyen randizgatás is lenne abban a pár napban, de ugye a távolság miatt, ott kéne aludnom.. Szóval anyuék tuti nem engednék hogy a fiúval aludjak, mit tegyek?



2012. dec. 26. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ott lány barátnőd? Beszéld meg, hogy tényleg nála aludnál, és kérd el a szülei telefonszámát. És szerintem érd be annyival, hogy 31.-ére és 1-jére maradsz ott. Ha így sem engednek el, az is érthető, hogy nem szeretnék, ha szilveszterkor - mikor mindenki iszik és még ki tudja mit csinál - te messze lennél tőlük.
2012. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok :),

hát amúgy mikor először mondtam nekik még elengedtek volna, de pl ma reggel anya hangsúlyozta, hogy félidegenekhez nem szívesen engedünk el..

Ő és azért nevezte őket idegennek, mert fél éve ismerem őket, de napi szinten tartjuk a kapcsolatot.

2012. dec. 26. 11:26
 4/6 anonim válasza:
Szerintem csapd ki otthon a színjeles bizidet, már ha az, vagy ha jók a tanulmányi eredményeid, akkor hivatkozhatsz rá, hogy ezért a sok gürcölését kijár neked ennyi!!! Vagy hazudd azt, hogy az egyik osztálytársadnál alszol egy-két napig...:D
2012. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, az ötleteket!:)

Még valami? Szívesen várom még ;)

2012. dec. 26. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igaza van a szüleidnek és nyugodj bele, hogy ők jót akarnak neked! Akár mennyire is szeretnéd ezt, hallgass a szüleidre!
2012. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!