Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy elengedjenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elengedjenek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A srác 22, én 17 éves vagyok. Meséltem már róla apának, totálisan bele vagyok esve a srácba, és most randizni fogunk. Kocsival jönne értem, és el is kérne (mivel apa eléggé megnézi kivel találkozok, tipikus apa). Nagyon rendes srác, korábban 2 komoly kapcsolata volt, egy másfél éves, és egy egy éves. Persze, nem most. Na igen, de ma mondtam, hogy kedden 5re jönne, és elkérne.. mire apa azt mondta, alszik még rá. Eddig csak az az 5év korkülönbség zavart, de PONT apával beszéltem erről, és mondta, hogy nem gáz, mert anya 18 volt, ő meg 26 mikor összejöttek.. mit tegyek? Nagyon szeretnék vele lenni. És nem a háta mögött.
2009. aug. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen korban jöttek össze a szüleid akkor ne zavarjon. Mond meg apádnak, hogy a te fiúd még fiatalabb is, mint amikor ő megismerte az anyádat. Én nem igazán értem miért problémázik, de szerintem meg fogja engedni.
2009. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kor szempontjából ez így rendbe van. Ha már taliznak apuddal akkor biztos el fog engedni.
2009. aug. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most beszéltem nevelő anyummal, és ő is puhítani fogja :D annyira örülnék neki, ha elengednének! :)
2009. aug. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!