Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzük meg anyukámékat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzük meg anyukámékat, hogy elengedjenek hozzá?

Figyelt kérdés

Most az a helyzet, hogy augusztus 11-e és 14-e között le szeretnék menni a barátomhoz, aki kicsit messze lakik tőlem. De a szüleim nem engednek el... Nagyon szeretnék lemenni Hozzá. Szeretem őt, és találkozni szeretnék Vele. Így is olyan ritkán tudnánk.. Kb 4 óra az út [csak oda]...


Szerintetek hogyan "puhítsam meg" a szüleimet?

Eléggé keményfejűek...


Igen, tudom, csinálok butaságokat, amikből mindig tanulok, és nem követem el mégegyszer. És szerintem már tudok magamra vigyázni, és ezt mondom is nekik, de valahogy nem akarnak megérteni. Lassan, de biztosan az lesz, hogy ordítozni fogok velük, hogy márpedig akkor is lemegyek, ha kell, akkor leszökök... Viszont abból hosszútávú harag lenne, és gondolom akkor nagyon sokáig megint nem engednének el sehova....


A másik eset lehetséges, mivel egy hetet lenn leszek Balatonon [családi nyaralás...:S]... Nem tudom, de valószínúleg megoldható, hogy ott találkozzunk.


Én 15 leszek, ő 16 lesz...


Kérlek segítsetek! Szeretnék Vele találkozni! Nagyon fontos lenne...


Egy elkeseredett lány...


2008. aug. 4. 22:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

hát szerintem az mindenképpen jót tenne, ha a szüleid ismernék a fiút, vagy ha nem is személyesen, akkor mesélnél nekik róla....

és addig is légy jókislány, ne tégy olyan dolgokat, ami után nem bíznak meg benned, mert akkor már minden elveszett...de szerintem így elég nehéz dolog lesz, hogy nem ismerik anyudék a barátodat, de mindenesetre sok sikert;)

2008. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legegyszerűbb feltéve ha a szülők jóba vannak egymással, hogy megkéritek a barátoddal az ő szüleit hogy telefonon beszéljék meg a te szüleiddel , hogy figyelnek rád, vigyáznak rád. Nekem is volt már igy ... de ez hatásos volt.rem neked is sikerül :) puszi
2008. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet megoldani h valamelyik szulo lemenjen hozza, veled egyutt? h levigyen...

Oszinten a 14 eves lanyomat en sem engednem el olyan hosszu utra...talan 17-18 evesen igen...

probald megkerni h vigyenek le szerintem ez az egy normalis megoldas van...UDV

2008. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is 4 órát utazok, hogy együtt lehessek a barátommal, de én már 20 éves vagyok. És valószínűleg azért nem engednek el, mert féltenek, mert még nem vagy nagy korú, és azt hiszik, hogy még anyuék kicsi lánya vagy. Mond meg nekik, hogy nem mész Balatonra velük, ha nem mehetsz el a barátodhoz. Állapodj meg velük valamiben... valamit valamiért. Ha nem engednek el, akkor nem mész velük nyaralni. Nem tudnak elrángetni, szabad akaratodból kell menned. Vagy valami más is lehet az alku tárgya, találd meg azt a pontjukat, amivel esetleg rá lehet venni őket.
2008. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mendus ***** válasza:
Ó te szegény :( Én is így voltam, nekem se engedték meg, hogy Szilveszterkor lemenjek a pasimhoz, de leszöktem :P nekem csak 1 óra vonat út volt, de már azóta szakítottam vele pont a távkapcsolat miatt, ráadásul ő sose jött fel hozzám vonattal, csak egyszer 6 hónap alatt, és megelégeltem szakítottam vele, de utólag visszgondolva jól tettem, hogy véget vetettem ennek a dolognak mert elég tutyi-mutyi pacák volt, és még smárolni se tudott 17 éves létére. A szüleimnek már másnap elmondtam mi törttént |leszöktem| és azt mondták, nem helyes dolog, de el fogunk ezentúl engedni nehogy megint leszökj, és tényleg el is engedtek minden második hétvégén, de aztán ugye szakítottam vele, ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is szökj le, mert van jobb megoldás, valahogy megkéne állapodnod szüleiddel, hogy ezt és ezt a feladatot elvégzed és akkor leengednek 1 napra hozzá 2 hetente, ha teljesíted a dolgot, például kitakarítod minden héten 1szer a lakást vagy füvet nyírsz vagy nem kérsz karácsonyi ajándékot :D és cserébe lemész a pasihoz, bocsi ha hülyeségeket írtam, de ennél jobbat nem tudok kitalálni, mert nekem megoldódott ezzel a szökéses mizériával és nem kellett nagyon küszködnöm a dolgokkal mert féltek hogy újra leszökök |de persze nem szöktem volna le többször|. Bocs ha hosszú lett, és bocs ha nem tudtam segíteni! SOK SIKERT! Páás
2008. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok =)

Köszike a válaszokat. =)


Az az igazság, hogy ismerik Őt, de nem nagyon.

De már amúgy egyszer volt nálunk, meg egyszer én is voltam Náluk... :P

Szóval egyszer már elengedtek Hozzá. Nem értem, hogy most akkor mért nem engednek??


A házimunkák jók lennének, ha nem csinálnám alapbol is... :\ =(


Vagy én fújom fel nagyon a dolgot, vagy valami más probléma van. De már 1:20 van, és még mindig nem tudok aludni, ezen rágódok már mióta... =(


Fogalmam sincs,hogy mi legyen... :S

De én akkor is találkozni AKAROK Vele!!!


Bonyolultak a szülők... :\:S

2008. aug. 5. 01:21
 7/14 Mendus ***** válasza:
az írásod előtti válaszoló vagyok, figyelj azért annyira ne stresszeld magad nem egészséges, és próbálj meg valahogy elaludni, hogy minden nap tiszta gondolatokkal kelj fel! Én sem értem, hogyha már 1-szer leengedtek akkor miért nem engednek le többször. Sajnos ilyenek a szülők, remélem megoldódik a helyzet és valami munka cserébe leengednek hozzá, próbáld meg őket minnél többször szép szavakkal "nyaggatni". Sikerülni fog, ne izgulj! :) Egyszer úgy is el kell engedniük, ha már sokat rágod a fülüket! Sok szerencsét! :) Páás
2008. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a segítséget =)


hát nyaggatom is rendesen őket, csak anyum már azt mondta,ha tovább "erőszakoskodom" akkor össze fogunk veszni. és én nem akarok összeveszni Velük, de az lesz! és 11-e nemsokára itt van és le akarok menni hozzá!!! de a szüleim........ :(


mindenkinek ilyenek a szülei? :S

2008. aug. 5. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:
huh, ez vicces. én 16 voltam, és ciki nem ciki, de anyám nem engedett el a kedvenc együttesem koncertjére, és elszöktem. persze anyámnak levágós volt, h ott vagyok, és utánamjött és hazarángatott. mosmá csak röhögök. aztán utána megkötöttük a kompromisszumot, ami abból állt, ha jól tanulok, akkor mehetek ahova akarok. és duplán profitáltam a dologból :)
2008. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hihi


kellemetlen lehetett, mikor hazarángatott =(


yoo, hát mondhatnám én is, hogy yool fogok tanulni... de viszonylag én yool tanulok[ az átlagom kb 4,25 és 4,6 között van]

Azt meg nem ígérhetem,hogy színötös leszek, mert az tudom, hogy nekem nem megy. [főleg a biosszal vannak gondjaim. egyszerűen nem érdekel. meg a fizika. habár ezt a kettő tantárgyat a tanárok utáltatták meg velem... rem. most 9-be kevesebb ilyen lesz :D]


Ha tudtok valami yoo ötletet még, akkor kérlek írjatok :$

Köszi =)

Puszi minden válaszolónak :P

2008. aug. 5. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!