Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzük meg anyukámékat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzük meg anyukámékat, hogy elengedjenek hozzá?

Figyelt kérdés

Most az a helyzet, hogy augusztus 11-e és 14-e között le szeretnék menni a barátomhoz, aki kicsit messze lakik tőlem. De a szüleim nem engednek el... Nagyon szeretnék lemenni Hozzá. Szeretem őt, és találkozni szeretnék Vele. Így is olyan ritkán tudnánk.. Kb 4 óra az út [csak oda]...


Szerintetek hogyan "puhítsam meg" a szüleimet?

Eléggé keményfejűek...


Igen, tudom, csinálok butaságokat, amikből mindig tanulok, és nem követem el mégegyszer. És szerintem már tudok magamra vigyázni, és ezt mondom is nekik, de valahogy nem akarnak megérteni. Lassan, de biztosan az lesz, hogy ordítozni fogok velük, hogy márpedig akkor is lemegyek, ha kell, akkor leszökök... Viszont abból hosszútávú harag lenne, és gondolom akkor nagyon sokáig megint nem engednének el sehova....


A másik eset lehetséges, mivel egy hetet lenn leszek Balatonon [családi nyaralás...:S]... Nem tudom, de valószínúleg megoldható, hogy ott találkozzunk.


Én 15 leszek, ő 16 lesz...


Kérlek segítsetek! Szeretnék Vele találkozni! Nagyon fontos lenne...


Egy elkeseredett lány...


2008. aug. 4. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pedig van egy szimpla egyszerű mód kérlek szépen :) Én amikor 15 voltam ,a barátom pedig 22, akkor a szilvesztert szerettük volna együtt ünnepelni náluk és eljött hozzánk 26án és 28án együtt mentünk hozzájuk vonattal,január 2án pedig visszautazott velem és aznap hazautazott, szóval "elkísért" és ez a lényeg,mert ha tudják,hogy veled van és vigyáz rád akkor nem lehet gond ha bíznak benne, próbáld meg ezt a lehetőséget ;)

Mondjuk már szakítottunk,mert nem bírtuk a távkapcsot. 1,5évig voltunk együtt és 150kmre innen lakott, és áltba ő jött mindig vagy 2hetente egy napra,vagy egész hétvége vagy hasonló. Sok sikert Nektek ;)

2008. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi =)

Nem tudom, hogy megoldható-e...


De amúgy már találtunk egy biztos pontot, Balatonra lejön egy napra =) (L)

Meg még terveztünk ezt-azt. Viszont szeretnék lemenni Balcsi előtt Hozzá... Vagy túl sokat kérek?? =(

2008. aug. 7. 11:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy!Ti még nagyon fiatalok és tapasztalatlanok vagyok, tudnotok kellene, hogy 4ora nem 5 perc, és teljesen megértem a szüleidet... Egyébként ö sem komplett, hogyha minden héten utazgat hozzád...
2008. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azt aláírom, hogy fiatalok vagyunk. Legalábbis viszonylag.

De az, hogy tapasztalatlanok?? Az nem. Nem ismersz,akkor mért állítassz ilyeneket?


És miből gondolod, hogy minden héten utazgat hozzám?

Pont az a baj,hogy nagyon ritkán, és nehezen tudunk találkozni =(

2008. aug. 10. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!