Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinalhatnek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnek? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Van egy lany akit eddig egyszer lattam de nagyon tetszik. Meg nem beszeltunk de fbookon megtalaltam. Van par kozos ismerosunk az egyikukkel neha beszelgetek. Egy masik kozos ismerosunk egy lany aki a legjobb baratja a kiszemelt csaj. En magam elegge beszari vagyok igy otletem sincs hogy keruljek vele kapcsolatba. Elegge tartok a visszautasitastol es kicsit felek az ismeroseimtol is segitseget kerni.

Mit gondoltok mit csinaljak? Kerjek valami modon segitseget vagy en magam irjak ra a csajra?

19/F


2013. ápr. 2. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

irj ra.. aztan meglatod :)

egy szia helloba senki nem halt bele.. :))

2013. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaja szerintem is írj rá, akár egy kamu indokkal is: Szie, láttam, hogy XY közös ismerősünk. Nem tudod véletlenül a telefonszámát/hány órája van holnap, mert beszélnem kéne vele. Vagy akármi. Ha ez megvolt, meg kezd el irányítani a beszélgetést :)

21L

2013. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj neki! Aztán a válasz üzijéből ugyis le tudsz szűrni mindent! :)
2013. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehat nem erdemes bevonni semmi ismerost sem a dologba? Ne kerjem a segitseguket?
2013. ápr. 2. 21:37
 5/6 anonim válasza:

Lehet többre mennél ha személyesen próbálkoznál előbb, mindenesetre ne zaklasd üzenetekkel, max találkát éri meg megbeszélni sztem, mert fbon sztem könnyebb figyelmen kívül hagyni valakit vagy lerázni.


Összeállítok neked néhány tanácsot mert úgy jellemezted magad mint aki félős:


- NE LEGYÉL BESZARI mert:

1. 9 az 1 hez az esélyed vagy kevesebb :D azaz tíz lányból egy fogja viszonozni amit érzel, persze javulhat az arány ha májer vagy, de a kérdésedből nem ez tűnik ki. ergo valószínű hogy elutasít. ez olyan mint a póker: nyerni lehet, veszíteni muszály mert:

2. ha nem próbálod meg, és nem buksz el párszor, akkor ugyan nem fog fájni semmi, de nem is lesz jobb. és nincs jobb érzés mint ha kell valaki, és te is kellesz neki.

3. ne várj más segítségére, old meg a gondjaidat, a csajok jobban szeretik az olyan pasikat akik tudják intézni az ügyeiket.

4. ha már párszor elbuktál akkor egyrészt nem fog annyira fájni a visszautasítás, ráadásul ha van siker is közte, akkor megéri a fáradtságot. így majd lazábban tudod intézni a nőket, ami nekik magabiztosságot sugároz: nem érdekel ha el is utasítasz, én akkor is megpróbálom!

5. ne add fel feltétlenül csak mert egyszer elküldenek. előfordul, sőt lehet hogy tesztel a csaj hogy tényleg érdekel téged, vagy csak bepróbálkozol szexre. ez a visszautasítás nem mindig egyértelmű hogy most akkor örökre, vagy csak most, vagy még a csaj sem tudja mit akar. ilyenkor általában van már nekik is kiszemelt, és előbb vele szeretnék megpróbálni, viszont ha nem jön össze, és te pont arra jársz megint, akkor lehet összejöttök.

6. és végül legyél egyértelmű. nem azért mert a lányok hülyék, vagy nem értik a célzást, de mond ki hogy te randizni akarsz vele, és hogy a barátja akarsz lenni, vagy szexet akarsz, és akkor is azt látja majd hogy tudod mit akarsz.


ennyit a jó tanácsokból, ha ennyit tudsz, akkor már fel vagy készítve, és a többi gyakorlás, kitartás stb. és ne egy csajra koncentrálj, mert azt is megérzik ha elkeseredetten csak egy lány kell, és belehalsz ha nem kapod meg, ráadásul könnyű préda leszel :) ok ez volt a + . jó csajozást, és NE LÉGY BESZARI! 22/f

2013. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
előzőhöz: szóval 10 az 1 hez az, csak fáradt vagyok
2013. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!