Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Többször is voltunk egy társaságban, tök jókat beszéltünk, mint haver. Aztán egy hazibuliban csak úgy lesmarolt, és utána többször is azon az estén. Utána olyan furcsa volt vele talalkozni, főleg ő volt furcsa. Egy másik alkalommal mondtam neki,hogy felejtsük el, hogy ne legyen kellemetlen.

De szilveszterkor megint egy társaságban voltunk, és megint smaroltunk, többször is, beszélgettünk, szoval jól el voltunk. de azóta nem beszéltünk, ha összefutunk is csak szia-szia.

Úgy érzem, hogy nekem többet jelentett

Közös.ismerősok nem olyannak ismerik, és én sem, mint aki bárkivel kikezd. Jozanon kicsit felénkebb

Hogy deritsem ki, hogy ő gondolt-e erre másképp, ha nem talalkozunk

Nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni, nem tudom mit csináljak...



#Smaroltunk
2013. jan. 31. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Adj neki egyértelmű jeleket. Ha reagál, a válasz igen. Ha nem reagál, akkor vagy nem elég egyértelműek a jeleid, vagy a válasz nem. :)


A lányoknak ennyi a dolga, a többi rajtunk, fiúkon múlik. (Legalább is az elején még.)

2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínű hogy pia hatására jóval több dolgot bevállal és ez miatt smárolt le többször is...Lehet h ez neki semmit sem jelent,és lehet h csak azért történik csak szia-szia a találkozások során mert szégyelli magát..de lehet az ellenkezője.h csak pia hatására mer lépni feléd és találkozásoknál nem tudja hogyan álljon hozzád.
2013. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt már nem kell azzal bíbelődni, hogy mindenféle jelet sugározz ki az éterbe hogy észrevegyen. Már csókolóztatok is. Tuti, hogy tetszel neki, csak ha nincsen becsípve, akkor szégyenlősebb. Beszéljétek meg nyíltan hogy ki mit szeretne. Vagy ha a következő buliban találkoztok, ne engedd el anélkül hogy nem beszéltetek meg egy randit , hol józan körülmények közt találkozhattok.
2013. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

És ha esetleg józanon egy társaságban vagyunk, felhozhatom valahogy a témát (négyszemközt)? Ha igen, akkor hogyan?

2013. jan. 31. 19:09
 5/6 anonim válasza:

4 szemközt próbáld finoman rávezetni :D

de amit le írtál h lesmárol ..biztos h bejössz neki :D részeg ember sohase hazudik se érzésbe sem szóba :D aki előttem komizot 2-vel annak igaza van :D lehet h józanon félénkebb

2013. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 2. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!