Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatnék ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég kezdtem el beszélgetni az interneten. Viszont amikor arra a kerül a sor hogy találkozhatnánk teljesen le nullázódok és be stresszelek.

Ma beszélgettünk és írtam neki hogy épp kávét iszok mert rettentő fáradt vagyok még így reggel. És ő vissza írt hogy ma ő is meginna egy finom kávét.

Ez szerintetek célzás arra hogy elhívjam kávézni ilyesmi?:)

Csak egyszerűen be streeszelek és lefagyok.

1 éve volt utoljára párkapcsolatom.

Mit tehetnék önbizalom növelés céljából vagy nem tudom teljesen össze vagyok zavarodva..


2014. ápr. 16. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hivd meg egy kávéra, mert előbb utóbb ráun erre az internettes kapcsolatra. Ne izgulj, ne stresszelj, vesziteni nem vesztesz semmit.
2014. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Linó03 ***** válasza:
Hívd el kávézni, és hogy ne stresszelj, gondolj arra, hogy mennyire szeretnél megismerkedni vele, gondolj olyanokra, amik jók, és várnád. Ha odaérsz, és nem úgy lenne, akkor már úgyis mindegy, nem fogsz izgulni.
2014. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!