Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csinálhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinálhatnék ebben helyzetben!? Szerelemes vagyok, de. (lent)

Figyelt kérdés
van egy barátom már 5-6éve jóban vagyunk,de márciusban lefeküdtünk,én azt hittem h nem lesz komoly,de utána keresett és hívott,és találkozgattunk még,de neki van barátnője akivel együtt él. 25éves,én 17. írja az sms-eket hogy szeret. Nem tudom mit tehetnék, h boldog legyek és mást sem bántsak meg..(ő roma,és mki félt tőle). Döntésképtelen vok,mert szeretem nagyon!! csak az írjon, aki megért!
2010. júl. 16. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Pff-.-

Na menj innen te fehér román(cigány, annyira tökmindegy..)-.-

2010. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos én a helyedben átgondolnám ezt a helyzetet,több oldalról is meg kellene nézni:

Először is,h csak amiatt féltenek tőle,mert roma,vagy amiatt,mert ismerik,és rossz sokan rossz embernek tartják,a kettő nagyon nem ugyanaz.

Azután Te mennyire szereted? És a legfontosabb,h Ő mennyire szeret téged? Ha úgy érzed,h mind a ketten nagyon szeretitek egymást,akkor a srácnak el kell mondania a jelenlegi barátnőjének,h vagy te neki,és veled szeretne lenni,és ennyi volt. Ha ezt a srác nem teszi meg érted,akkor nem éri meg, és inkább hagyd ott... Gondold át ezt az egészet,és mérlegelve dönts!! remélem megoldódik a dolog,sok sikert!!

16/L

2010. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ő 25

te 17

azért bukik rá ennyire mert te fiatal sunci vagy!

aztán majd ne csodálkozz a ha összejössz vele és a roma nője úgy kicsapja a balhét hogy csak ihaj lesz ott Mónika SÓÓÓÓ!!!

2010. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szánalmas cigánykva
2010. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!