Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elfogadni a külsőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni a külsőmet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Évek óta tönkreteszi a napjaimat, hogy nem látom magam jó pasinak az arcszerkezetem miatt. Úgy érzem, emiatt esélyem sincs olyan csajt találni, akivel tetszenénk egymásnak. És mindent ami tőlem telik megteszek hogy jól nézzek ki (öltözködésben, sporttal, stb), de az arcomon nme tudok változtatni, és emiatt kb életkedvem sincs, mert ez mindig nyomaszt. Mit tehetnék ebben a helyzetben?
2014. aug. 3. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Haverkodj össze a vékony magas sráccal. Ketten becsajoztok.
2014. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
El kell fogadnod önmagad. Ha te se vagy erre képes, hogy várhatod el ezt mástól? Nem tudsz mit tenni, így születtél. És nem minden a külső. Ismerek olyan fiút, akit csúnyának tartanak, de olyan dumája van, hogy mindenki megkedveli.
2014. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Most őszintén. Erre milyen választ vársz? Én nem foglak sajnálni. Szedd össze magad és ne itt sajnálkozz!
2014. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj, ha nem szereted magad, hogy várod el mástól, hogy szeressen?
2014. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De értsétek már meg, pont ezt akarom megtudni, hogy hogyan békélhetnék meg önmagammal? Hogyan érhetném el, hogy ha tükörbe nézek, ne érezzem úgy, hogy egy genetikai szerencsétlenség vagyok, hogyan lehetnék elégedett az adottságaimmal?
2014. aug. 3. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél?


A kérdésben a válasz. El kell tudnod fogadni a külsődet. Ha elfogadod, akkor a következő lépés hogy meg is szeresd.

Az arcod nem fog változni barátom, szóval neked kell. :D

2014. aug. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne nézz olyan gyakran tükörbe. Próbáld ki, hogy pár napig a közelébe sem mész. pl hétvégén


Illetve ne helyezz akkora hangsúlyt a külsődre. Fontosabb a kedvesség stb.


6-os voltam

2014. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vágass egy értelmes frizurát és növessz borostát....hidd el sokat számít...DE HA kopaszodsz,akkor 2-3miliméternél hosszabb hajad ne legyen soha.
2014. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A borosta szerintem is jól állna de nekem olyan a szakállam mint egy 14 évesnek.
2014. aug. 3. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy egy férfinak nem kell szépnek lennie. Légy mindig ápolt, sportolj, öltözködj normálisan, és találni fogsz csajt hidd el. Nem tudom elképzelni se hogy annyira ronda légy...
2014. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!