Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért vádolnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vádolnak, tesznek engem bűnössé a lányok arra vonatkozóan hogy én nem tudom elfogadni a külsőmet és azért nincs barátnőm, amikor épp azért lettem ilyen, mert akárhányszor próbálkoztam elutasítottak és nem is egy lány lerondázott?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És Te miért teszed bűnössé a lányokat?
2012. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

igazuk lehet ha többen is mondják.

ad lejjebb az igényeid, keress te is egy magadhoz hasonló bányarémet.

2012. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En nem vadollak, de mig nem valtoztatsz magadon, legfokepp a magatartasodon, addig nem is lesz csajod. Nem tudom mennyire vagy ronda vagy sem, de nekem volt olyan osztalytarsam, hogy kb. 165 cm volt, csontsovany es az arca sem volt valami szep, megis olyan csajt cserkeszett be, aki amellett, hogy gyonyoru meg intelligens is.

Hogyan sikerult neki? Olyan barati kore volt a fiunak, ahol minden fiu belevalo volt, s mivel ok voltak a nagymenok, a csajozas is konnyebben ment a fiuknak.

2012. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokan szeretnek mindenért hibàztatni, még azért is, ami nem a te hibàd, ez sajnos tapasztalat! Ha magadat adod, sanszos hogy bebuksz...viszont megéri probàlkozni!:) A rib.ancokkal ne foglakozz, bennem is szinte mindenki keresi a hibàt, akàrhol vagyok, akàrmit csinàlok, itt gyikon is...
2012. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elfogadni a külsőmet és mindig elutasítanak a lányok. Csak azok mondják, hogy fogadd el a külsődet és lesz bnőd, akiknek egyébként is van csajuk vagy ha nincs is, de megfelelő külsejük van és bármikor tudnak csajt felcsípni. Azért mondják ezt a fogadd el dolgot, mert nem tudják milyen az ha valaki hatalmas hátrányból indul a külseje miatt más fiútársaival szemben. Ők nem tudják beleélni magukat a te vagy az én helyzetembe, így másra fogják azt, hogy nincs csajod. Ettől pedig nincs egyszerűbb kifogás, minthogy nem tudod elfogadni magadat, nem vagy biztos magadban.
2012. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ötödik, amit írsz, az butaság. Ha Te nem fogadod el magad, miért várod el másoktól, hogy megtegyék? Próbáltál amúgy változtatni a külsődön? Bármit, amitől jobban tetszenél magadnak. Ruha, haj, akármi.
2012. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam már, de akkor is csak visszautasítás lett a vége. Nagy orr, nagy fülek, asszimetrikus arc.
2012. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem szép lányoknál tryoltam elhiheted. Annyi önkritikám van. De a rondább (nem kövérekre gondoltam, hanem a nem szép arcúakra) lányok nem teszik ezt, hogy elfogadják magukat és nem helyes pasikra mennek rá. Nem és nem. Ők csakis helyes pasit akarnak. Bezzeg ha a ronda lányok helyes pasit akarnak, akkor mindenki biztatja őket, hogy hajrá, de ha a rondább pasi átlagos csajt akar, akkor mindenki azt mondja, hogy nézz magadba rögtön és add alább az igényeidet. Hahóóóóóóó. Mi van itt?
2012. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8:

elég sokféle férfi típusnak van párja:

alacsony, kövér, nem szép(direkt fogalmaztam szépen), csóró, antiszociális, büdös bunkó, csendes...


csak jellemzően egy típus az ami képtelen csajt találni magának. A lúzerek.

2012. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán az a probléma forrása,hogy volt néhány negatív tapasztalatod,erre te rossz védekező mechanizmust választottál,amit most nem tudsz levetni magadról.
2012. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!