Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de nem tudom hogyan kezdeményezzek. Tippek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Jövő hónapban az egyik ismerősöm házi bulit fog tartani, és van egy lány, aki szintén elmegy, nagyon szimpatikus(képről, még nem beszéltem vele), és eléggé tetszik. Ő nem ismer, én is csak látásból őt. Szeretnék vele megismerkedni, ehhez kérnék egy kis segítséget, ötleteket. Lehet az én koromban már illene tudni pár ilyen praktikát, de hát istenem nem vagyunk egyformák.


20/F


2012. szept. 18. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Megkérdezed tőle, hogy eljön-e veled moziba?

Ha azt válaszolja, hogy "meg hát" akkor biztosan sinen vagy!

2012. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen, ez jó ötlet, de ez már a megszólítás után esedékes inkább, de jobban érdekelne az, hogyha oda megyek hozzá, akkor mivel indítsak.
2012. szept. 18. 23:43
 3/4 VVMMvvmm ***** válasza:

A következőkkel Szia! Hogy érzed magad? Nagyon csinos vagy! stb.

Fontos, hogy nézz a szemébe és ne legyél idétlen.

Valamint érezze a kedvességet és az odafigyelést.

Alapvető, hogy amit egy lány mond neked arra figyelj oda!Vagyis próbálj férfi lenni!

És NE majrézz!

2012. szept. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy hölgy mindig értékeli, ha érzi, hogy egy fiú komolyan érdeklődik iránta. Tehát lehet indítani kérdéssel:

Pl.: "Ez eredeti, vagy szilikon?"

Vagy: "Szép a ruhád! Új, vagy perwollal mosva?"

Esetleg kissé bizalmasabban: "Szia! Neked mitől ilyen nagy a feneked?"

Vagy: "Szia! Neked mindig ilyen kicsik voltak a melleid?"

Nem kamuzok! Kezdeti unszimpátiából nagyon heves szerelmek szoktak kialakulni! Az a legjobb, ha egyedi vagy és van humorod.

De ha csak ezzel mész oda hozzá: "Szia! Eljössz velem moziba?" Ebből a lány rögtön sejtheti, hogy csak szexszelni akarsz. Aztán vagy igent mind, vagy nem.

2012. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!