Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elfogadni a külsőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni a külsőmet, és ez tönkreteszi az életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, az adottságaim miatt örökre elérhetetlen számomra egy igazi, kölcsönös vonzalmon alapuló szerelem. Sírni tudnék, valahányszor meglátok egy csinos lányt egy pasival, mert rögtön arra gondolok, hogy velem ez sosem fog megtörténni. Próbálok mindent megtenni a külsőmért, de így is csúnyának érzem magam. Emiatt minden napom egy folytonos negatív hangualtban telik, sosem érzem magam vidámnak, felszabadultnak.

Mit tehetnék?


2014. jún. 29. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik a külsődön?
2014. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dezfVbeAHwQ

Nézd meg Őt. Van sok videó, ebből meríts önbizalmat :) Sok sikert :)

2014. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Operáltasd meg magad
2014. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olyan gyenge, semmilyen arcom van, amire minden csaj azt gondolja először hogy nyomi.
2014. jún. 29. 17:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Ahhoz, hogy segítsünk, látnunk kellene, hogy mi az, ami tényleg változtatásra szorul rajtad.
2014. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

te ugye nem gondolod komolyan, h hímnemű vagy?

azt hittem a kérdés szövege alapján, h vmi emós tinipitsa vagy...:D

2014. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gyúrjá vazze!!!
2014. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az a video jó ötlet! Szerintem mindenkinek van egy "szőke hercege fehér lovon"! Vagyis hogy én is így éreztem, míg meg nem ismertem a barátomat. Azóta sem úszkálok az önbizalomban, dee..mikor azt gondolom magamról, hogy hogy nézek ki, akkor belegondolok abba, hogy csak nem vagyok olyan csúnya, ha neki tetszem! szóval ne legyél elkeseredve, mert ugyan nem tudom, hogy hogy nézel ki, de biztos vagyok benne, hogy valaki azt gondolja, hogy te mien szép is vagy! :)
2014. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ok, de az nem elég, hogy egyvalakinek valahol tetszem, mert mivan ha nekem meg pl. ő nem tetszik?
2014. jún. 29. 18:57
 10/15 anonim válasza:
Aki csúnya, ne válogasson.
2014. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!