Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted mennyi esélye van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyi esélye van a boldogságra egy olyan pasinak/csajnak aki nagyon szegény körülmények között él?

Figyelt kérdés

Ma mindnekinek nagyon fontos a pénz!

Én őszintén kérdezem ezt,hogy lássam kinek mennyire fontos!

Életkort és nemet írjatok!

Köszi


2010. jan. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a szegény ANYAGI körülmények határozzák ezt meg, hanem a szegény ÉRTELMI/ÉRZELMI környezet.
2010. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt 21F
2010. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerelem terén ugyanolyan boldogok lehetnek, mint akárki más.
2010. jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugynolyanok az esélyei mint bárki másnak. Nekem nem a pénz számít, hanem a szerelem, az érzés.... Ha a fiú akibe szerelmes vagyok koldus lenne boldogan ülnék mellé kéregetni is, mert boldogabbá teszi az embert, ha azzal van akit szeret, mint ha valakivel akinek csak pénze van.... Olyan rövid az élet, az igazán értékes percekért érdemes élni, egy ragyogó tekintetért, egy mosolyért, a szeretetért, szerelemért... 27/L
2010. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tedd fel ezt a kérdést egy gazdag,de magányos embernek...lehet összes vagyonát odaadná,hogy oylan boldog legyen,mint az a pár,akit koldulni láttam nemrég...ölelgették egymást,látszott,hogy bár körülményeik nagyonrosszak,de kitartanak egymás mellett...


(anyám ugy jött össze mostohafaterommal,hogy még kb 2 hétig volt fedél a fejünk fölött...ma is boldogokmlett egy kisöcsém is...

párom mikor összejöttünk,kajára volt max pénze,kocsi hónapokat állt benzin nélkül...ma jol keres,de visszavágyom azt a pasit,aki akkor volt,kicsit elvette az eszét,hogy elég jol keres...)

22/L

2010. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na igen de a mai világban hogy mész el randizni egy olyan emberrel akinek van pénze neked pedig egy filléred sincs?

Se menő ruháid?

Esélytelen :(

2010. jan. 11. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom se gazdag és én se vagyok milliomos de engem nem érdekel a pénz.Szeretem őt és boldog vagyok vele!
2010. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenki vágyik olyan randira, ahol fizetni kell a szórakozásért... Lehet együtt DVD-zni, sétálni, szeretkezni ( bár ez utóbbit még nem próbáltam, de biztos jó lehet:) Mindegy mit csináltok, csak együtt csináljátok. Ha első randi, hívd el sétálni mondjuk.
2010. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!