Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen körülmények között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14éves fiú vagyok.

2 hét múlva osztálykirándulás lesz és van egy lány aki bejön nekem és szerintem tuti hogy én is bejövök neki.

na már most szerintetek hogy lehetne kifejezni ott a kiránduláson az érzelmeim hogy többet akarok tőle mint barát?:D ötleteket hogy mit csináljak >< például hogy hívjam ki este hogy beszéljünk vagy mi?


bocs a helyesírási hibákért


2011. máj. 1. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél állandóan a közelében. Próbálj vele minél többet beszélgetni. Az amit tervezel is jó ötlet.
2011. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem rég tetszett meg és ha vele vagok ugy leblokkolok hogy alig tok megszuólalni pedig elég bőbeszédú vagyok.. :)
2011. máj. 1. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom 8.ba jártok. Légy bátor. Ha nem jön össze és esetleg beégsz akkor se látod már csak 2 hétig. Odamész beszélgetsz vele valami tök független témáról utána mondod neki,hogy pl.: milyen szépek a szemei, milyen jó az illata vagy csak hogy milyen szép(ilyenkor tényleg készülj fel mert kérdezheti hogy mi tetszik benne, javaslom előre szedj össze pár gondolatot) és neked nagyon megtetszett. 14 évesen nem fog cikizni, ha meg igen akkor már tudod hogy 1 forintot nem ér a csaj.
2011. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!