Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány aki tetszik és úgy érzem én is neki. De nem tom megszólitani a suliba egyszerűen leblokolok nem tudok mit mondani neki.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem is fog egyetérteni, de ha bátortalan vagy, úgy látszik netezni tudsz, mert ide is írtál:) Jelöld meg ismerősnek myvip-en iwiw-en és írj ott neki üzenetet. Ha visszaír, kérdezd meg lenne e kedve veled msn-en csevegni, addigra hátha összeszeded magad és ha esetleg hajlandó veled talizni, akkor kezdeményezel valamit.
2010. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh ilyen már velem is volt én a helyedbe arról beszélnék vale amiket szeret pl. ki a kedvenc énekesed? ha te is szereted már is van egy közös témátok. vagy hogy mi a kedvenc filme és ha láttad beszélhettek róla. És figyeld meg ha miközben beszélgettek és kitágul a pupillája vagy nyitva tartja a tenyerét vagy miután kérdezel vmit és válaszolás után még 3 násodpercig a szemedbe nés akk valószínűleg tetszel neki. De abból jöhetsz rá a legjobban mivel én is lány vagyok ezért tudo hogyha tetszel neki ha meglát vagy elmosolyidik vagy elvörösödik.... Tényleg ezt az utolsót figyeld meg ez velem is így van ha tetszik vakaki. Na ez hosszú lett remélem segítettem 16/L
2010. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Régi "recept", még nagyapám mesélte anno, fogadd meg a tanácsom!


Vattát áztass be egy pici vodkába, utána dörzsöld meg pár fej fokhagymával.


Ha megvagy, rágcsáld 15-20 percig, mielőtt a csajhoz odamész. A szorongást befolyásoló hormonok aktivitását csökkenti a módszer, s nagyon hatásos! 2-3 órig nem leszel gátlásos, ugyanakkor, mivel nem ittál, nem is leszel berúgva.


Remélem, sikerrel jársz a leányzónál!

2010. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!