Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a társkeresőkön a jól megírt üzeneteket sem olvassa el, miért?

Figyelt kérdés
Volt, hogy 15 percig írtam egyet egy nekem tetsző lánynak. De el sem olvasta, holott fent volt online. Nem egyedi eset, legalább 30 szor járok így 32 elküldött üzenetből. Kukában landolnak?
2014. júl. 11. 11:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Aki erre ennyit is képtelen írni, az nem is ember a szememben."


Légyszíves ne társat keress, hanem egy megfelelő hidat.

2014. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Társkeresőn nem tudom miért nem olvassák el, de Fb-n nálam be van állítva hogy e-mailben megkapjam üzeneteket így pl az IDEGEN pasik ismerkedős üzeneteit meg se nézem Fb-n. Gondolom ezek a csajok is elolvassák e-mailben csak nem érdekli őket.
2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

régebben én is voltam fent társkeresőn

de értelme nincs

írtam több nőnek is de nem jött válasz csak egytől

ő is azt írta nem keres senkit csak azért van fent mert kiváncsi rá hányan írnak neki

2014. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Az ember aki más válasza:
Netes társkeresők=Primitív,jellemtelen és felszínes emberek játszótere...meg a sok suttyó 5 forintot nem érő telepesek pöcegödre ENNYI.
2014. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!