Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a társkeresőkön a jól megírt üzeneteket sem olvassa el, miért?

Figyelt kérdés
Volt, hogy 15 percig írtam egyet egy nekem tetsző lánynak. De el sem olvasta, holott fent volt online. Nem egyedi eset, legalább 30 szor járok így 32 elküldött üzenetből. Kukában landolnak?
2014. júl. 11. 11:30
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Csak ezt nem írom le nekik és semmiből sem érezhető. Csak nem gondolatolvasók...
2014. júl. 11. 12:13
 22/34 anonim ***** válasza:
Már bocs, de attól, hogy egy pasi 60x bemásolja nekem ugyanazt az üzenetet nem azt fogom gondolni, hogy "jajjj de jó, végre egy pasi akit érdeklek, ha ennyit ír" hanem hogy "biztos elfelejtette, hogy korábban már küldte nekem, és én csak egy vagyok a sok közül, akiknek bemásolta ezt a szerinte jól megírt üzenetet"
2014. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nézd, az internetes társkeresés, olyan, mint a biztosítási ügynökök tevékenysége: a 9-es években, de a 2000-es évek lején is virágzott a piac, igény is volt rá, lehetőség is volt rá, még nem volt mindenkinek elege belőlük, újdonság is volt. Akkoriban még üdülési jogot is vettek az emberek....

Mostanra viszont a dolog levirágzott, az emberek megcsömörlöttek, az érdeklődés, újdonság faktor meghalt, mert már nem az van, mint a 2000-es évek elején, hogy értelmiségiek vannak az interneten, hanem mindenféle alja ember is.

A netes társkeresés halott, mint az iwiw, vagy mint a VHS-videotéka.

2014. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Aki erre ennyit is képtelen írni, az nem is ember a szememben."


Hajjaj, de komoly szavak..:DD komolyan azt mondod, hogy annak a lánynak, aki naponta kap több 100 üzenetet minden egyes levélre kellene válaszolnia egyenként? Rámenne az egész napja... és komolyan nem vicc, de képtelenség lenne mindre válaszolni. Én régebben kíváncsiságból kipróbáltam, regisztráltam egy társkeresőre, tettem képet, néhány adatot beírtam, és a regisztráció után majdhogynem egyből kaptam 50~ üzenetet... na ott jöttem rá, hogy erre nincs szükségem:D

2014. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy a legtöbb pasi tényleg azt csinálja, hogy megír egy sablon üzenetet, és azt küldözgeti el random csajoknak.. nincs annál kiábrándítóbb, ha valaki ilyet csinál szerintem. Már csak ezért sem válaszolnék az ilyenekre.
2014. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem kell regizni, ha nem akartok válaszolni.
2014. júl. 11. 12:21
 27/34 anonim ***** válasza:
Na jó, te egy elképesztően értetlen ember vagy. Nem is csoda, hogy senki nem akar neked válaszolni. Te tökéletes példája vagy annak, miért kerülendők a társkeresőn lévő pasik.
2014. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Már válaszoltak neked istenem...
2014. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Azért mert leírom az igazat, hogy ha nem akarnak ismerkedni, akkor minek regiznek? Ez kb olyan, mintha valaki nem tud vezetni, de autót vesz. Az nagy baj, ha ezt valaki nem érti.
2014. júl. 11. 12:31
 30/34 anonim ***** válasza:
Idióta vagy kérdező.
2014. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!