Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a társkeresőkön a jól megírt üzeneteket sem olvassa el, miért?

Figyelt kérdés
Volt, hogy 15 percig írtam egyet egy nekem tetsző lánynak. De el sem olvasta, holott fent volt online. Nem egyedi eset, legalább 30 szor járok így 32 elküldött üzenetből. Kukában landolnak?
2014. júl. 11. 11:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
#8 De jelez a mobil:D
2014. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
10. Tehát levadásztad és zaklattad... Szép.
2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
nem zaklattam írtam neki még 3 helyen kb egyszerre és vége, tehát 1x írtam 1 oldalon, aztán szinte egyszerre 3-on és hagytam ha akar majd válaszol, mondjuk már egyáltalán nem érdekel...
2014. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
#13 Szerintem ha akart volna, már az első levélre válaszolt volna, de azzal, hogy egyszerre 3 helyen írtál neki végleg elvágtad magad.. bocs de ez már tényleg felér egy "zaklatással".
2014. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Szerintem sem keres a legtöbb párt. De ha nem, akkor legyen annyi gerinc benne, hogy kiírja, hogy nem párt keres, csak beszélgetni, szórakozni akar. Mert ez így megtévesztő. Vagy csak annyit írjon, ha párt keres, hogy bocsi, de nem téged kereslek.
2014. júl. 11. 11:47
 16/34 anonim ***** válasza:
Én is utálom a regényhosszúságú levelet, nekem túl sablonos és egyáltalán nem kelt fel érdeklődést...
2014. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
14-es, azért a zaklatás az teljesen más neten, mintha élőben lenne. Ennek nem sok köze van még a zaklatáshoz, hanem csak túlzottan érdeklődik iránta, ami egy értelmes nőnek azt jelenthetné, hogy na én nem egy vagyok neki a sok közül, hanem tényleg ÉN kellek neki. Akkor visszaírt volna ha agy gondolkodik, hogy szeretne-e ismerkedni, vagy nem. Ennyit várt volna a válaszoló szerintem. Aki erre ennyit is képtelen írni, az nem is ember a szememben.
2014. júl. 11. 11:49
 18/34 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem kell ennyire komolyan venni a társkeresést neten. Ne jelentsen már hatalmas traumát az, ha valaki nem ír vissza. Ez még csak az eleje és te ezen kiakadsz?
2014. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy minden nő azt javasolja, ha élőben nincs sok időd vagy nem mersz, akkor neten próbálj meg. De sajnos én azt látom, neten még rosszabb.
2014. júl. 11. 11:57
 20/34 anonim ***** válasza:

"Aki erre ennyit is képtelen írni, az nem is ember a szememben."


Azért ennyire ne csinálj már nagy ügyet a dologból. Lehet, hogy pont ezért nem válaszolnak.

2014. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!