Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány a társkeresőkön a jól megírt üzeneteket sem olvassa el, miért?

Figyelt kérdés
Volt, hogy 15 percig írtam egyet egy nekem tetsző lánynak. De el sem olvasta, holott fent volt online. Nem egyedi eset, legalább 30 szor járok így 32 elküldött üzenetből. Kukában landolnak?
2014. júl. 11. 11:30
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ugyanez a helyzet facebookon is, felveszem a lányt. Írok neki, látom hogy weben van online órák, néha napok óta, de még csak az sincs odaírva, hogy látta, válasz végképp nincs. Elkeserítő, holott nem csúcsnők, akiknek írok.
2014. júl. 11. 11:32
 2/34 anonim ***** válasza:
Mert már nem is járnak fel az oldalra, offlineok.
2014. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Ha kapok egy hosszú üzenetet, azért nem reagálok rá, mert betudom sablonnak, olyannak amit mindenkinek elküldenek. És ez legtöbbször igaz is. Volt már, hogy kaptam egy ilyet, és 2 hónap múlva ugyanattól az illetőtől újra ugyanazt. Nyilván nálad is ezt hiszik.


20/L

2014. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Miért nem offline ismerkedsz? Sokkal egyszerűbb és azonnali a reakció.
2014. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
#2 Online vannak offline-ul?
2014. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 100 ilyen üzenetet kapnak, szerinted érdekli őket, ha kapnak egy 101.-dik üzenetet? Elárulom: nem.
2014. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nincs időm élőben.
2014. júl. 11. 11:35
 8/34 anonim ***** válasza:
Fb-on akkor is elèrhetõ vagy ha fenn se vagy, (mobilról)xd
2014. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tehát van időd megírni 15 percig egy levelet, plusz órákat várni a válaszra, de arra nincs, hogy elmenj valahova... Ahammmm.
2014. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

én 2 hétig tököltem egy levéllel, ne legyen túl sok, túl kevés, tolakodó...személyre szóló volt, nagyon hosszú sem volt, de nem volt rövid...és semmi reakció...írtam facen rá mert megtudtam a nevét, több oldalon is...szóval "küzdöttem", hogy észre vegyen...erre semmi reakció...szerintem nem is keresnek párt sokan csak felvágnak vagy nem tudom :)

21F

2014. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!