Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartja mindenki soknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DanteSparda kérdése:

Miért tartja mindenki soknak?

Figyelt kérdés
sokat látok itt kérdéseket hogy az 5 év kor különbség sok e és rengeteget azt írják az mi történt? régebben még ez volta normális hogy a fiú és a lány közt van 5 év mivel a lányok korábban érnek

2014. júl. 10. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális.
2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általánosítás.

Nem járnék 5 évvel fiatalabb fiúval nálam jelenleg, mert 18 éves vagyok. A fiú/férfi javára viszont 5 év korkülönbség még elfogadható.

2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki 14 éves és 18 éveseket szeretni. Szerintem lényegtelen...
2014. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyrészt max fizikailag érnek korábban agyilag nagyon nem.


Másrészt, anno amikor 5 évről beszéltek akkor mondjuk 25 fiú, 20 lány volt a felállás.


Most meg 20 fiú 15 lány.


Nagyon nem ugyanaz. Előbbinél tényleg nem számított az 5 év annyira, de utóbbinál... Ugye nem kell tovább magyarázni

2014. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, ha a srác 5 évvel idősebb. Ne viccelj már! 20 éves lányhoz tökéletes a 25 éves srác. Nem a kor számít, hanem az érettség. :) Meg különben is, a lányok hamarabb érnek szöveg inkább testi adottságokra vonatkozik, nem feltétlen szellemi síkon. :):)
2014. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
látom ti aztán eltudjátok filozófálni a dolgokat én sosem állítottam azt hogy szellemileg lenne éretebb és azt sem hogy a fiú kellene legyen az 5 évvel fiatalabb de látom ti kombináltok itt mindenfélét a kommentekben már ja és a 15 éveshez miért idős a 20 éves? a 17 éves is ugyan azt csinálná vele mint egy 20 éves
2014. júl. 10. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán mert az egyik szinte még gyerek, aki épp elkezdte a középiskolát, a másik meg egy komplexusos szerb kocka?:D
2014. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem helyes!;) Bár sokan soknak tartják,egyáltalán nem MINDENKI!!!:)

Az én barátom 7 évvel idősebb nálam,ő 26 én 19.

Bár tényleg furcsa belegondolni,hogy mikor Ő 17 volt,én még csak 10..:D

"régebben még ez volta normális hogy a fiú és a lány közt van 5 év mivel a lányok korábban érnek."-ebbe annyi az igazság,h a lányok tényleg korábban érnek.

De az,hogy ez csak régebben volt "normális"?? Szerintem ma is az! Annak ellenére,hogy ma már eről igencsak megoszlanak a vélemények.:)

2014. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!