Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 169 cm. Vagyok 54 kg. -mal,...

169 cm. Vagyok 54 kg. -mal, és 13 éves lány vagyok. Az 54 kg. soknak számít? Erős csontozatú vagyok, és kövérnek tartom magamat, pedig mindenki mondja hogy "fogyj le" meg ilyeneket. Soknak számít az 54 kg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó lehetsz. Én 170 cm-rel 62 kg vagyok, 55 kilósan nagyon jól éreztem magam, de sem érzem magam dagadtnak. Ne fogyj. Ha valami nem tetszik magadon sportolj. Formáld magad, többre mész. Nem sok a súlyod.
2012. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a csontok testünk 3%-át teszik ki..szal nem számít milyen csontozatú vagy..az 54 kg a magasságodhoz egyáltalán nem sok..:D én 159 vagyok és 48 kg és nekem még sosem mondták,hogy fogyjak le..:) 15/l
2012. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenben a mások véleménye szerint cselekszel, milyen lesz a saját itélőképességed.
2012. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A testtömeg index meghatározása szerint normál testsúlyú. Ehhez a magassághoz 52,84-71,37 kg a normál testsúly. Ha 8 kg-al több lenne, akkor lenne a normál-sáv közepén.

2012. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsii rosszul írtam:mindenki olyanokat ír,hogy:hízz fel! bocs mégegyszer mindenkitől
2012. dec. 8. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!