Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kosarazzam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kosarazzam ki?

Figyelt kérdés

Szoval megismerkedtem egy lannyal, akivel elkezdtunk beszelgetni, aztan kavartam is vele. Eleinte nem tunt fel, de a csaj olyan szinten muveletlen es buta hogy az elkepeszto. Meg is bukott tavaly mint ahogy kiderult...jo persze az adottsagairol nem tehet. Viszont masik oldalrol meg kapott mert nagyon szep. Rettento felszines, (gazdagok piszkosul) az tetszett neki hogy nagy hazban lakom, meg minden es mar allitolag 2 het utan szerelmes...nagyon idegesito. Persze siman kitehetnem a szuret, DE van egy batyja aki igencsak jartas a kuzdosportokban es a kis barataival izekre szednek ha megbantom a kis hugocskajat. 18 eves a csaj is, en is.


Tenyleg nem akarom megbantani.



2014. júl. 2. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2014. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Pszichopata vagyok. Ha gond van a bátyussal , meg a kis b***ijaival, csak szólj. ;)
2014. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2014. júl. 2. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem. :D


Mindegy megértem, ha neked okos csaj kell. Az viszont ritka, hogy okos+szép egyszerre. Válassz!

2014. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

haaat...ha az oszinteseg lila foltokkal es monoklival jar akkor marad egy kis kegyes hazugsag :/

Mondd h ugy erzed te nem tudnad szeretni es inkabb csak baratkent tekintesz ra (ha regebb ota ismered mondhatof h mint egy testver/unokahug) es h nem erzel tobbet baratsagnal.

2014. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Friendzone! :D hat persze, a lanyok is mindig ezt csinaljak :P
2014. júl. 2. 01:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Te sem vagy okos ne aggódj. :)
2014. júl. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszerre okos és szép csaj nagyon veszélyes... :)
2014. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!