Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek ha már elszúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ha már elszúrtam? Ekkora lúzer, mint én a világon nincs még egy! F

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kétszer is megpróbáltam elhívni beszélgetni, sajnos finoman közölte velem, hogy ez nem fog menni, mert ő nem szeretné. Most nemrég egy üzenetben elbúcsúztam tőle és szívemet és lelkemet beleadva átadtam neki egy szerelmes vallomást. És én már most félek attól, hogy megint csak padlót fogok és kiborulok, ha elolvassa és válaszol rá (jelenleg még nyaral). Megbántam. Már nem is nagyon gondolnék rá, de sajnos így megint csak rossz napjaim lesznek. Sajnos azért nem jött össze velem, mert komolytalannak tartott egy kapcsolatra, hiába próbáltam megváltozni neki, az ő szemében egy gyerek maradtam.

2014. jún. 24. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ha válaszol akkor ne válaszolj neki :D

nekem az segít ilyenkor, ha már nem tudok valakit meggyőzni, vagy nem akar velem beszélni, hogy inkább úgy alakítom hogy már én se válaszoljak neki. így elkerülöm a rossz érzéseket.

sajnálom hogy így alakult, de a véleménye nem fog megváltozni ilyen hamar. nem illetek össze valószínűleg. nem ő az akit te keresel.

2014. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz úgy szerelmes valakibe, hogy kétszer NEM beszéltél vele???
2014. jún. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Írásban vallottál szerelmet? Nem csodálom, hogy éretlennek tart.
2014. jún. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, 3-as? Írásban nagyon szép szerelmi vallomásokat lehet megfogalmazni. Csak az a baj, hogy először ő szóban próbálta meghódítani, de nem sikerült. Akkor valószínűleg írásban sem fog. De én azt írtam volna neki, hogy ezt a levelet csak azért írom, hogy tudjon az érzéseimről, ha már szóban nem hallgatott meg, és a végére mindenképpen odaírtam volna, hogy én többet semmilyen lépést nem teszek már felé, ettől ne féljen, de ha ő esetleg mégis meggondolná magát, akkor szívesen fogadnám, de én már többet nem próbálkozom. Kár, hogy ez nincs ott a végén.
2014. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akárhogy fogalmaz az ember, írásban nem lehet úgy érzéseket közvetíteni, mint szóban.

Le kell szögeznem, hogy ez itt egy nagyon elcseszett helyzet, átérzem, milyen rossz a kérdezőnek mert nekem is volt már hasonló.

Amivel nem értek egyet, hogy folyamatosan próbálkozik, annak ellenére, hogy a lány világosan megmondta, hogy nem szeretné, és végül oda jut, hogy amíg a lány nyaral, addig egy üzenetben intézi el az érzéseit. Mégegyszer mondom ezt nem elítélő hangnemben mondom, értem, mi a gondja a kérdezőnek.

Amit én csináltam volna (és már csináltam is): nem hívogatom a lányt, hanem kerek perec megmondom neki, hogy komolyan akarok vele beszélni valamiről, 30-60 perc max, aztán ha gondolja, rám se kell néznie többet. Csak tudja, hogy mit érzek.

2014. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értek egyet a 3-assal... én pl. egy lapra leirtam h mit érzek, persze nem egyből azt, hogy szeretem. A lényeg h irtam bókokat, miket szeretek benne meg ilyenek. A végére odairtam h "a fiúdként szeretnék tovább veledlenni". ÉS láss csodát, idáig el is jutottam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__59163..
2014. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!