Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randimat nagyon elszúrtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randimat nagyon elszúrtam, többi, lent!?

Figyelt kérdés
Szóval, a lánynak tettem pár megjegyzést, nagyon bunkó módon viselkedtem vele, nem tudom, miért voltam vele ilyen. Nem hagyott ott mégse, 2 órával a randi kezdet után megkomolyodtam, érzelmesebb lettem, teljesen megváltoztam. Volt csók is, stb. Ezek után volt egy hazugság, amin felkaptam a vizet és megjegyzést tettem a családjára. Innentől elege lett, de 2. randit mégis kikönyörögtem, ott volt, hogy át is ölelhettem, nehezen, de meglehetett, utána mikor meg hazafelé mentünk, otthagyott, köszönt, de puszit sem kaptam, viszont az ajándékomat, amit vittem elfogadta, amúgy a lány fiatal és könnyen befolyásolható. Megmondta, nem felejti el könnyen a dolgokat, régebben akarta az egészet, most meg összevissza mond mindent, van amikor nem, van amikor talán, van amikor lehet! Van értelme küzdenem, nagyon megbántam az egészet, de szeretném őt visszakapni úgymond.? :)
2014. jan. 1. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted. Majd legközelebb megtanulod.
2014. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Bunkó paraszt voltál, a nők sokkal érzékenyebb élőlények, ezért alaposan gondold át hogy mit mondasz nekik. Most legalább tanultál belőle. Kérj bocsánatot minél előbb, lepd meg valami ajándékkal ami nem egy olcsó parfüm vagy boci csoki.
2014. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, bár nem fogom feladni egy darabig, mert a szíve mélyén tudom, hogy nagyon is bír a hibáim ellenére.
2014. jan. 1. 21:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondoltam, hogy kinyomozom, hol lakik.. várost tudom, de a házat nem és személyesen lepem meg.
2014. jan. 1. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

miért akarod visszakapni? te szereted? mert semmi ilyesmit nem szűrtem le a kis mondókádból.

hány évesek vagytok?

2014. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat, ha a szive melyen tudod, akkor hajra!


Igazabol ugyanazt kapod vissza, amit te nyujtottal neki. Szerinte, az ö szemszögeböl milyen lehet ez az egesz?

2014. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél pap.
2014. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az leszek majd a következő életemben. :D Mondjuk jogos, na de remélem orvosolható a helyzet. :)
2014. febr. 25. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!