Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt elszúrtam, ugye? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elszúrtam, ugye? 15L

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, akivel ezelõtt még soha nem beszéltem.

(Azt tudni kell, hogy nagyon csendes és önbizalomhiányos vagyok.) Ma odajött a fiú, és elkezdtünk beszélgetni. Vagyis inkább csak ő beszélt, én csak bólogattam, és próbáltam mosolyogni. Aztán pedig egy idõ után megkérdezte, hogy lenne e kedvem suli után meginni egy forró csokit, akár ma, akár a jövõ héten valamikor, amikor nekem jó. Én ettõl az egésztõl totál berezeltem. Összevissza hebegtem. Már nem is tudom, hogy mit mondtam pontosan, de valami olyasmit, hogy ma nem jó.

Ezzel elijjesztettem õt, vagy van még esélyem?


2012. nov. 30. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hűűha de még mennyire!
2012. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El.
2012. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nincs minden veszve! Menj oda hozzá, ha legközelebb látod és mondd meg neki hogy benne vagy a forrócsokizásban és ajánlj egy dátumot :) Én ezt tenném a helyedben.
2012. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, de valahogy azért jelezd, hogy van még esélye (pl egy mosollyal a folyosón)mert lehet hogy most meg az ő önbizalmát vetted el és nem mer megint kezdeményezni. Legközelebb próbálj azért te is mondani valamit, ne csak mint egy kuka.;)
2012. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy mikor ér rá. :) ha komolyan gondolja a dolgot akkor el fog menni veled. ;) 15/f
2012. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szúrtad el.

Velem is előfordult már ilyen csak fiú vagyok,és úgy mentem oda egy lányhoz egyszer,hogy odaálltam néztem ő is engem nem tudtam mit mondani és elröhögtem magam hogy milyen ciki,mert buszon volt ez..

De utána kibeszéltem magam abból ami történt és össze is jöttünk :)

2012. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha igazán tetszel neki jövő héten újra megpróbálja, de akkor már ne mondj neki nemet. nem kell aggódni nem lesz semmi ha elmentek forró csokizni. Perzse ha nincs kedved ne menj, de ha tetszik igen.
2012. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehettél volna egy hajszálnyit határozott és megmondtad volna neki, mikor lenne neked jó! :)
2012. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jajj de jó neked! Szerintem írj neki ha nagyon félsz de jobb lenne személyesen ,hogy zavarban voltál :) ettől különlegesnem érezheti magát
2012. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
írj rá face-en hogy ma nem volt jó csak meglepetten érezted magad és máskor jó lenne, mert ha nem akkor buktad xd
2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!