Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon elszúrta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon elszúrtam és már mindegy?

Figyelt kérdés
arról lenne szó, hogy van egy fiú, akivel teljesen jól megvoltunk, jól éreztük magunkat, amíg be nem vallotta, hogy szeret. visszautasítottam, de mostanában kezdem azt érezni, hogy beleestem ... mit csináljak? hogyan próbáljam a tudtára adni?
2014. febr. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki. Ennnnnnyyyyyyiii!!!!!!!!!!!


Nem célozgatni kell!!!!

Ha kib.asztad, akkor kuncsorogd szépen vissza magad.

2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő teljesen őszinte volt veled, tehát alap, hogy te is őszintén közlöd vele, hogy ugyan régebben még nem érezted ezt, de most már igen....
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, és rettenetesen érzem magam, amiért így átb*sztam, (mert ez történt)most épp azon vagyok, hogy hogyan mondjam meg neki. de szerintetek mit fog reagálni? :(
2014. febr. 12. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki nyíltan, hogy mi a helyzet és ha az érzései nem változtak, vagy újra szeretné próbálni, akkor visszafogad.

A másik variáció, hogy közli, nem akar megint csalódni, vagy elhajt melegebb éghajlatra(amit kétlek).


Tehát: Menj oda hozzá és SZEMÉLYESEN(semmi facebook, sms, telefon, vagy bármi hasonló) és beszéljétek meg :)


Szorítok és tessék elmesélni a végeredményt :)

(ha hihtek a tapasztalatomnak, akkor happyende lesz ;) )

2014. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmaradtatok barátoknak? Mert, ha igen akkor sztem simán bevallhatod neki. Persze attól is függ, h mennyi ideje vallotta be ő neked, mert ha ez a közelmúltban történt (pár hete esetleg hónapja) akkor sztem nincs semmi elveszve, nem hinném, h ennyi idő alatt megváltoztak volna az érzései. Viszont, ha sok idő telt már el azóta, esetleg a kapcsolatot sem tartjátok már akkor lehetséges, h vissza fog utasítani, de még ebben az esetben is megéri próbálkozni.
2014. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem szeretek facebookon elintézni ilyeneket, úgyhogy mindenképp személyes lesz. oké szólok, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz!! és igen, maradtunk barátnak, meg kb. 1 hónapja történt
2014. febr. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!