Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok ti adnátok az életeteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti adnátok az életeteket (érsd: szerveid, egész életed) életed szerelmédért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: azt a dalt szeretem :D
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

ki van zárva, több okból is


1. élete végéig lelkiismeretfurdalàsa lesz, hogy miatta haltam meg. valószínüleg valami depressziós alkoholista lesz. vagy öngyilkos lesz mert nem tud ezzel a tudattal élni. na? megérte?


2. most életed szerelme. ha végignézel a világon láthatod az alapvetö problémát. lehet 10 év múlva a 2. feleségeddel fogsz boldogan élni és a mostani szerelmeddel beszélni sem leszel hajlandó. vagy talán a munkából mész haza és valaki úgy b ssza a száját hogy taknya-nyála összefolyik. megéri neked emiatt fiatalon eldobni az életedet?



hány éves vagy? hány "életed értelme" volt? én 24 vagyok, a 3. "ö az igazi"-nál tartok (hamarosan )

2014. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

bocs mellényomtam:D

szóval hamarosan összebútorozunk, megkêrem a kezét, stb

de nem biztos (sajnos) hogy 20 év múlva is együtt leszünk.


ha az elsö életem szerelmének odaadtam volna a szerveimet, akkor én nem lehetnék a mostanival, az êletemet meg feláldoztam volna azért hogy màs spermáját nyelje le. vagy ugye a már említett opciók



nagy biznisz... tényleg

2014. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Közel 50 felejthető kapcsolat után, 40 évesen találtam meg az igazit. De érte sem áldoznám fel magam. Részint, mert nélkülem amúgy se élne teljes életet, részint meg azért, mert a szerelem csak akkor ér valamit, ha élek.

A gyerekeim más tészták. Értük simán megtenném.

2014. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!