Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 17 éves srác vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 17 éves srác vagyok a lényeg hogy úgyérzem és ezt tapasztaltam hogy egy nőnek se kellek. Még egy barátnőm se volt pedig nem tartom magam rondának. És ez engem rohadtul irritál meg nagyon felkavar. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a stílusoddal van baj?Hidd el az nagyon sokat számít.
2008. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Még csak 17 vagy. Minek sietni? Még rengeteg időd van barátnőt találni.
2008. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert x számú csajnak eddig valamiért nem jöttél be,majd bejössz az x+1-nek.Ha úgy érzed,hogy nem benned van a hiba,akkor valószínű arról van szó,hogy rossz helyen,olyan lányokkal próbálkoztál eddig,akiknek más jött be.Mivel 17 éves vagy nem kell elkapkodnod,időd van megtalálni a barátnődet.Addig meg járj nyitott szemmel és nézzél más típusú lányokat,akikkel eddig próbálkoztál.
2008. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Csak egy tipp:

Nézz ki úgy, mint eg rohadt buzi (idétlen eper-haj, esetleg smink meg buzi emos cuccok). Akkor tutira rádakad egy pár csaj, csak azokat meg tudni kell elviselni.


Egyébként meg nem vagy elkésve vele.

2008. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok és ugyanúgy vagyok mint te, én mégsem aggódom :)
2008. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Ugyan ez a helyzet nálam is, csak nálam az a gond, hogy nálam még csaj lejentkezők is akadnak, de egyikse felel meg az elvárásaimnak. (túl válogatós vagyok)

Szedj össze egy ribancot abból úgy is rengeteg van manapság (sajnos)

Ha buliba mész és kicsit többet iszol úgy még könnynebb lesz.

2008. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem már mindegy csak puncija legyen :)
2008. aug. 1. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, h nem vagy egyedül. Az ismeretségi körömből egy lánnyal se tudnék elképzelni hosszabb kapcsolatot, a stilusuk és érdeklődésük miatt. Pedig én sem vagyok se ronda, se kövér, stílusom is van és mikor a humort osztották többször is beálltam a sorba, mégse találok egy rendes, nekem való lányt se. De nem vagyok elkeseredve, nekem elég lenne egy, az igazi!
2008. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!