Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi történik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi történik egy lány elméjébe? És nem csak egy lánynál tapasztaltam.

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány aki fiatalabb nálam 2 évvel.

A lényeg h szoktunk beszélni mesen és elég jó fej csaj, de amikor meg kérdezem hogy van valami programja szombat estére akkor írja hogy nincs, és egyből hogy na én lépek és olyankor le lépik mindig, nem varja meg soha h valamit meg egyezzünk.


2010. aug. 3. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...én lány vok,de ha jobban belegondolok,akk vagy nem jössz be neki,és ezért nem akar veled megbeszélni egy talit,mert utánna nem akar megbántani,meg kifogásokat keresni,h miért...

Vagy a másik,h tényleg van vmi dolga és ezért megy el...

Remélem segíteni tudtam :)

2010. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy szimpatizál veled, de megijed attól, hogy randira akarod hívni. Én is tapasztaltam már ilyet nem is egy lánynál.
2010. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ebből az következik, hogy nem akar találkozni veled, nem vagy elég szimpatikus neki, hogy randizni akarjon, inkább csak a haverjának tart.
2010. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet h azért mert úgy írod h "le lépik"
2010. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évess??
2010. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy veled nem akar semmit se kezdeni úgy komolyabban, de hazudni sem akar hogy van programja... inkább lelép
2010. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

LELÉPIK :D:D:D

looool:D

2010. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerülni akarja a lehetőséget, hogy veled töltse a szombat estéjét, valószínűleg nem vagy az esete.
2010. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hány éves a lány? Fiatalabbaknál simán előfordulhat, hogy bár bejössz neki, fél belemenni bármibe. Én kb 17 éves koromig ilyen voltam - még ha fülig szerelmes voltam, akkor is nemet mondtam volna egy ilyen hívásra.


Próbáld máshonnan megközelíteni. Ne akard randira hívni, inkább igyekezz "véletlenül" találkozni vele itt-ott, és ne csinálj úgy, mintha járni szeretnél vele, inkább csak mutasd ki, hogy tetszik neked, beszélgessetek, legyél jópofa... esetleg haverkodj össze az ő baráti társaságával, úgy egyszerűbb közel kerülni hozzá.


Ha valóban a fentebb írt probléma áll fenn, és tetszel neki, akkor is várnod kell rá, talán nem is keveset... Nem tudom, mi a fontos neked, megéri-e a fáradságot.

2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!