Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálajk? Úgyérzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálajk? Úgyérzem nemvgyok felkészülve egy komoly kapcsoltatra, de ha nem mondok neki igent elveszítem. Azt hiszem szeretem. De most nekem egy kapcsolt olan lenne, mintha lekötném magam és amelett maradnák örökre..

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki teszik...már 6 hónapja együtt voltunk és volt egy 6hónapos szünet..nembírtam elfelejteni és őse éngem és ezt a tudtomra adta...egyszer azt mondja:"megvárom míg idősebb leszel és komlyan tudod venni a kapcsolatot.... :)" utánna ezt mondaj:" nembjrom nélküled nembaj,hogy nemtudod komolyan venni a dolgot legyünk együtt kellesz nekem..(hát és őis nekekm)most akkor mit érez vagy mit szeretne????
2009. jún. 3. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, ez nem lenne kérdés.
2009. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!