Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki pechesnek, balféknek, balszerencsésnek születik és bárhogy próbálkozik, akkor is mindig hibázik és kétbalkezesnek fog tűnni? Ilyen lennék én.

Figyelt kérdés
Persze nem mindig, de nagyon sokszor. Van viszonylag jobban kereső munkahelyem, állásom. De semmit sem ér. Abban ne vagyok rossz a munkámban, de mindben másban igen. Bármihez nyúlok ha erősen, ha finoman, akkor is rossz lesz a vége. Persze nem mindig, van mikor tök jó lesz minden. Pl a héten vettem egy 30 ezer ft os puma cipőt, nagyon jó minőségű. Neten rendeltem, mert ami cipőt eddig ott rendeltem, az mindig jó volt. Megkaptam a cipőt, felhúztam és szorosnak tűnt. A szobámban mentem vele 3 percig finoan, nem erőltetve, hogy hátha jó lesz. Erre kirepedt az oldala a cipőnek, elfeslett. Ki sem cserélték, rám maradt a cipő, hordani nincs sok értelme. Rá 2 napra bementem egy horgászboltba megnézni egy botot. Ugye tizenéve horgászok és pár százszor már voltam boltban és suhogtattam meg botokat, próbáltam ki. Soha nem volt semmi sem. Erre ma kettőt suhintottam az egyikkel, de finoman, ahogy szoktam, és úgy tört ketté az eladó szeme láttára, hogy majd sírva fakadt és én is. Ilyet még nem láttam. Szerinte is el volt rőkönyödve a bot, de sajnos ki kellett fizetnem a 8 ezer ft-ot, a törött botot meg hiába viszem haza, semmit sem érek vele. De ugyanígy vagyok a csajozásban is, néha tök jó a randi, néha meg úgy beszélek, mint egy holdkóros és esek-kelek ha valami aktív program van és úgy tűnök, mint valami fogyatékos. Van olyan, hogy valaki rossz csillagzat alatt születik? Mérleg.
2014. jún. 13. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne, te vagy rá az élő példa.
2014. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy rossz csillagzat. Max hogy több kihívás vár rá az életben, több megoldandó probléma, és a végén nagyobb lesz a díj. Hozzáállás kérdése.
2014. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mérleg vagyok, de inkább szerencsésnek mondanám magam általánosságban. Jó párszor otthagyhattam volna már a fogam jó néhány erdőbe, autóúton, tengerbe és pár sípályán, de mindig mázlim volt (tudom erre nem lehet építeni, de szeretek aktívan élni). Szerelemben én sem állok túl jól, de azt többnyire magamnak köszönhetem (egyedi ízlés).
2014. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ilyen vagyok én is. Lelkesen nekifogok pl. egy új feladatnak, amit százból 99-szer ugyanúgy kell megcsinálni, nálam tuti lefagy a gép az utolsó lépésnél. Elmennék venni egy süteményt, tuti megveszik előttem. Benézek egy boltba, meghallom a kedvenc zeném, és egész jó kedvem lesz - erre elkapcsolja valaki. Mindig az a tárgy esik le, aminek nem kéne, fontos találkozó előtt kakkant le egy madár, stb. A szánalmas az egészben az, hogy mindenki az optimizmusomról ismer, és arról, hogy mindenhez lelkesen - sokszor naivan - állok hozzá, és minden nehézséget kibírok, amúgy tök egyedül vagyok a világban.

Számomra ismeretlen, hogy egyszer csak szerencsém lesz valamiben, szembejön életem társa, minden összejön egy nap.

Volt, aki azt mondta, azért szívok ennyit, mert a felső hatalmak tudják, hogy van erőm minden pechet elviselni. Hát kösz.

2014. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!