Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha megkedveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megkedveltek valakit akkor milyen okkal teszitek barátzónába az illetőt, illetve hogyan utasitjátok vissza az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy van mondjuk egy srác, akiért oda vagytok és nagyon tetszik nektek, de utána gondoltok egyet hogy valami nem jó, ilyenkor barátzónába kerül a srác, és hogyan múlnak el az érzések ilyenkor, milyen okok lehetnek és hogyan utasitjátok vissza a srácot ha ezek után még próbálkozik ? csak barátok? esetleg valami kifogás, suli, család vagy hasonlók? vagy nyiltan megmondanátok mi a gond vele? én fiú vagyok és van egy hasonló problémám, a lány kedvelt és ő szemelt ki eleinte engem de most mire fellángolt bennem igazán valami iránta, most már ugy veszem észre egyre kevésbé érdeklem , minden válaszért nagoyn hálás vagyok és megy értük a zöld pacsi :)
2014. máj. 25. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk ő nem lép, vagy nem veszi a jeleimet és jön egy másik, aki érdekel, é ő beelőzi mondjuk. Akkor megmondom neki, hogy alakulóban van mással vmi, szóval maradjunk csak barátok.
2014. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval ilyen könnyen túl lehet tenni valakin magad? ezt szomorúan hallom, elég bizonytalan voltam a múltban ami a felé vetített érzéseimet illeti, de mára már biztosan tudom hogy mindennél jobban vágyom a társaságára , csak már lehet késő :(
2014. máj. 25. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én tanultam a korábbi hibáimból. Amíg nem biztos semmi, addig nem élem magam bele semmibe, mert ha azt tettem mindig pofára esés lett a vége. Szóval próbálok nem nagyon kötődni senkihez sem 3 hét ismeretség után.
2014. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de érezni érzel valamit, nem csak ugy elmész random fiúkkal találkozgatni gondolom :) és hogy ez az érzés akár fellángolás akár több, elmúlhat e , és ha igen ujra felkelthető e egy találkozás vagy érintés alkalmával?
2014. máj. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!