Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen szöveggel utasítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen szöveggel utasítjátok vissza a lányokat?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori, ha nyomul rátok egy lány, vagy csak szimplán bevalja, hogy tetszel neki, akkor azt mondjátok van más, vagy ha épp nincs senki, de a lánytól nem akartok semmit nem találtok ki ilyesmit, hogy alakul egy másik kapcsolat vagy hasonlók?
2011. jan. 5. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
ha jó a csaj és nincs senkim akkor elfogadom, ha van más akkor: bocsi, de van más. ha nincs senkim de nem akarok semmit akkor: sajnálom de nem vagy az esetem. ha a szép szó nem használ akkor: takarodj már innen!
2011. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mondhatod neki azt is, hogy most nem akarsz kapcsolatot. Vagy meg is mondhatod neki az igazat -kedvesen!-, hogy bocs, de nem téged kereslek.
2011. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
üt a szád!
2011. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes dolog mindenféle sztorikat kitalálni,hogy van alakuló kapcsolat,vagy barátnő,közbe meg nincs semmi,egyszerűen csak arról van szó,hogy nem akarsz tőle semmit. Inkább mondd meg,hogy nem tetszik,vagy nem akarsz kapcsolatot, az legtisztább. Így legalább nem fog zaklatni.
2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy nm szeretnél vele összejönni mert nem az eseted ennyi......
2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Normálisan elmagyarázom neki, hogy nem találom vonzónak, vagy nem akarok komoly kapcsolatot. Sokkal jobb az elején őszintén tisztázni a dolgokat, még mielőtt nagyon beleélné magát a dolgokba.

Hülyíteni különben is a nők szokták a férfiakat.

2011. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan fiu, de amikor en szerelmet vallottam egy fiunak semmit nem mondott... Se, hogy nekem tetszel, vagy nekem nem josz be, ne haragudj. Ne ugy utasits vissza egy lanyt, hogy nem mondasz neki semmit, de ugy se, hogy hazudsz neki, hogy neked van baratnod(ha nincs)

Az oszinte szavak es a tapintatossag jobban esik, mintha ott allanl, mint egy kuka es nem szolnal semmit...

2011. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem ronda a csaj tuti adnék neki egy lehetőséget...és majd meglátjuk
2011. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Menj má' innen!"
2011. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!