Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ti a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti a normális pasikat keresitek akkor miért utasítjátok el őket?

Figyelt kérdés
Aki nem bunkózik, hanem rendes, normális pasi az már nem is kell nektek ? Mert mostanában nagyon úgy vettem észre, hogy az ilyen pasiknak semmi esélyük se lett. Akkor végülis mi kell nektek ? A normális pasit visszautasítjátok, de aki nem normális az egyből jobb ?
2012. szept. 4. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Most mit rinyálsz, legyél te is bunkó!
2012. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Bizonyos korig a lányok a teremtés idiótái egyfajta erkölcsi zsákutcák.Amire kinövik az ilyen férfiakat,és végre normálisakat kezdene keresni vagy kiöregedett vagy nem talál.
2012. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez már egyfajta "divat" lett a mai lányoknál, hogy a nála 10 évvel idősebb srác jön be neki.
2012. szept. 4. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Ez is mekkora hülyeség már megint.

Ha épp szeretnék kapcsolatot, akkor nem utasítom vissza a rendes, normálisan viselkedő pasit ha jól is néz ki, és igazán jó pasi.


Ezt csak a normális, de ronda pasik találták ki... És nem azért vagytok visszautasítva, mert rendes fickók vagytok, hanem azért, mert rondák vagytok.

2012. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel azért, mert már van egy normális barátom 2 éve. Mondjuk ő sem egy pipogya "lányok semmi esélyem nálatok" típusú fiú, magabiztos, de nem bunkó, és imád:)

Utálom az általánosítást.

18L

2012. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
A 4-es legalább vmennyire őszinte. A lányoknak nem a normális pasik kellenek, hanem a jóképűek.
2012. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha jóképű.....akkor akár lehet bunkó is
2012. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#4! Én nem vagyok se ronda se bunkó. És ezt a kérdést nem magamnak írtam ki hanem, hogy megtudjam miért viselkednek így a mai lányok.

És ha van már barátod az egyértelmű, de azt olyankor mondják is, hogy azért nem mert barátom van. De sokszor láttam már olyant, hogy a lánynak nem volt senkije és amikor egy normális, jóképű pasi próbálkozott nála, beégette a tömeg előtt. És most nem az összes lányra gondoltam hanem speciál azokra akik ilyenek. Ugye akinek nem inge...

2012. szept. 4. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg Money Talks! Gábor Zsazsa megmondta: gazdag férfi nem lehet csúnya! És ő aztán elfogyasztott néhány igazán gazdag férjet. Szóval csúnya férfitársaim még mindig van egy lehetőség mégpedig a meggazdagodás. Ez még mindig jobb mint csúnya nőnek lenni az még a pénzzel sem igazán megy sokra.
2012. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki normális, önmagában édeskevés ahhoz, hogy beleszeressenek/vonzódjanak hozzá.
2012. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!