Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet a normális kapcsolatra vágyó fiúk számára?

Figyelt kérdés

Ma már egy kis éretlen 15 éves fiú is szexelhet és simán lehet barátnője, akkor nekem, aki szintén fiatalosan néz ki, csak felnőtt, miért nincs barátnőm még most sem? Mindig azt hiszik középsulis vagyok. De nem találok egy tini lányt sem, akit ne zavarna a korom. A korombeli lányok meg azért utasítanak el, mert nem vagyok férfias külsőre, nekik meg már 25-35-ös férfi kell. Így mégis hogyan lehetne barátnőm, ha a tinik felszínesek és már kor alapján is elutasítanak, míg a saját korombeli lányok is azok, csak ők meg a külsőm miatt utasítanak el? :(

Tehetek én róla, hogy ilyen pocsék a genetikám, hogy 22 évesen sem nézek ki 17-nél többnek?



2012. szept. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Újabb gyökér aki itt sír, mert nem talál csajt..

Nem unjátok?

2012. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyaf nyaf nyaf!
2012. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A korodbeli lányoknak csak egyszerűen nagy az arcuk. Hosszútávú, tartós kapcsolat ezekből úgysem lesz.

Az, hogy fiatalabbnak nézel ki, mint amennyi vagy, szerintem nem hátrány. Én is ilyen típus vagyok.

A túl fiatalokat meg hagyd a fenébe, hisztis kurv@k. Komoly férfi vagy, komoly nők között érdemes keresgélni.

Amúgy, ha vannak ismerőseid, barátaid, célszerű velük erről beszélni, ide a gyakorira nem érdemes jönni, csak olyan válaszokat kapsz, mint az előzők.

2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!