Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ti a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti a normális pasikat keresitek akkor miért utasítjátok el őket?

Figyelt kérdés
Aki nem bunkózik, hanem rendes, normális pasi az már nem is kell nektek ? Mert mostanában nagyon úgy vettem észre, hogy az ilyen pasiknak semmi esélyük se lett. Akkor végülis mi kell nektek ? A normális pasit visszautasítjátok, de aki nem normális az egyből jobb ?
2012. szept. 4. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

már megint egy hisztis kisfiú akinek összetörték a pici szívét és jön az általánosítás...


Én nem utasítottam vissza a normális pasikat sose...de hülye vagyok, csak eggyel találkoztam, aki a mai napig is a párom. 5 éve...nehéz volt rátalálni, de meg lett :) A


N22

2012. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

N22 vagyok...


"Hát sajnos ez már egyfajta "divat" lett a mai lányoknál, hogy a nála 10 évvel idősebb srác jön be neki."


Nem véletlen válasszuk az idősebbet...a párom 9-cel idősebb nálam...az akkori korombeliek (amikor 17 voltam) mind komolytalan volt, és csak a lukat látták bennem (már ha megkapták), dicsekedtek a haveroknak...egyszóval nagyon gyerekesek voltak...és akkor jött a párom, mint normális 26 éves srác, és rögtön bele szerettem...:)

2012. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Aki nem bunkózik, hanem rendes, normális pasi az már nem is kell nektek ?"


Miért kéne hogy kelljen?

2012. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Csak kétféle pasi van. A pszichopata és az unalmas." (Popper Péter után szabadon...:))
2012. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!