Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérhetek pár csókolózási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek pár csókolózási tanácsot? 18L

Figyelt kérdés

Lány vagyok és arra lennek kíváncsi mire kell oda figyelnem ha elsül az első csók!


Azt tudom, hogy a szám ne legyen büdös ilyenekel tisztaban vagyok es nem szokot ilye előfordulni velem.


Pár tanácsot kernék, pl kezem hol legyen mit csinalhatok vele oda bujak nagyon hozzá vagy akkor még annyira ne.....


Elöre is köszönöm :)


18L



2014. máj. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Találkozzunk és megmutatom.
2014. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A srác ne süljön el azért a csók folytán :'D

Nos, gyakorold a kézfejeden. :D

2014. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen technikaval gyakoroljak? :D :D
2014. máj. 15. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányként a legjobb, ha hagyod a pasit "vezetni". Én is így szoktam, és dicsérni szokták a technikámat. :D Pedig tényleg csak annyi, hogy ha ráállsz az ő ritmusára, akkor sokkal jobb, mintha mindketten mást akarnátok csinálni.

Kicsit beteg, és videóról nem lehet megtanulni, de egy barátnőm mesélt róla, és működnek a dolgok, amit ajánl. :)

http://www.youtube.com/watch?v=KA7_jBfP_qU&list=PL4bXI699Krj..

2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki megtanít és kész.
2014. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!