Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kérhetek ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérhetek ilyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az exemmel nagyon megszívtam. Tartotta a kapcsolatot az exével, elvileg "munkaügyben", és amúgy semmi más. Ezzel pár évig hülyített, aztán rájöttem, hogy nem csak "munkaügyről" volt szó. Azután megfogadtam, hogy soha többet az életben nem kezdek olyan palival, akinek bármi köze van az exéhez.

Megismertem egy srácot, rendes, értelmes, de mondta, hogy ő még néha beszél az exével. De elvileg ott sincs semmi, csak barátok maradtak. Én felálltam, hogy jó, bocs, akkor én ezt nem kezdem újra, és inkább hagyjuk egymást, és ott hagytam.

Azóta nem hagy békén, hogy emiatt félbe ne hagyjuk már az ismerkedést, mert köztük tényleg az égvilágon semmi nincs, nem is érdeklik egymást, blabla. Csakhogy exem pont ugyanezzel a fos dumával etetett, és képtelen vagyok elhinni.

De ha elvileg nincs köztük semmi, szerintetek kérhetek olyan, hogy szakítsa meg exével a kapcsolatot végleg, egy életre? Vagy igazából mivel még csak ismerkedtünk ez túl nagy kérés? Tetszik a srác, nagyon is, minden tekintetben, de nem fogok vele ismerkedni, ha beszél az exével.

Szerintetek?


2012. máj. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják, hogy barátok maradtunk, de tudod az olyan, mint ha megdöglött a kutyád, de azért még megtarthatod. Nem normális az ex-el tartani a kapcsolatot, max. véletlen találkozáskor az alapvető udvarias kérdések! A véletlen találkozásra, nem a véletlen rákattintottam az msn-en, stb. gondolom...
2012. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kerhetsz ilyent, attol fuggetlenul, hogy milyen kapcsolat volt kozottuk a multban. Ha olyan tipus, ugyis talal valakit maganak akivel megcsalhat...
2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ultimátumot adni ismerkedésnél igen nagy hiba..azt fogja hinni hogy házisárkány vagy!
2012. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. :S Akkor hagyom a fenébe.
2012. máj. 3. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy ha pár év múlva egyedül leszel, akkor már szinte csak olyanokkal fogsz találkozni, akiknek gyerekük van. Ott már elkerülhetetlen a kapcsolattartás az exekkel...
2012. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És évek múlva nagyobb a vissza táncolás esélye... A legelején csak egy szűrőt használsz, ha össze jöttetek az az ultimátum...
2012. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az élet nem fekete-fehér. Nem mindegy, hogyan, mikor és ki szakította meg a kapcsolatot az exszel, mint ahogy az sem mindegy, milyen volt a kapcsolat előtte. Én tényleg tudnék olyan embert mutatni, aki buszta barátságot ápol a volt csajjal. Haverok voltak, jártak egy pár hónapot, majd szétmentek és haverok maradtak.


Kérdező, olyan embert nem találsz, aki a múltja egy darabkáját ne cipelné magával. Azért mert egyszer szívtál, ennyire nem helyes kategorizálni a helyzetet. Egy esélyt megérdemel a fazon, ülj le vele beszélgetni a volt csajról, mert bőven lehet, nincs miért aggódnod. Teljesen értem a problémád amúgy, de szerintem ne hozz döntést a részletek megismerése nélkül.

2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem fekete-fehér... Próbálj azért olyat találni, aki nem tart kapcsot az ex-el, ami Téged zavar... Ennyi!
2012. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!