Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindegyik csaj csk a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik csaj csk a barátot látja bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szoval...tudom,hogy hulyén fogalmaztam meg a kérdést.Az a lényeg h egy 16éves átlagos srác vagyok!A suliban meg máshol is nagyon sok olyan csaj van aki nekem mindent elmond,mindent megbeszél velem és nagyon sokat tudunk dumálni éloben is...!Viszont nemtudom,hogy mivan velem de azok a csajok akik tetszenek nekem,ha talalkozunk éloben egyszeruen nemtudom h mit mondjak neki,hogy nelegyen égő,egyszeruen annyira zavarban vagyok,hogy hozzá sem merek szolni!Tudom kicsitt sokat irtam...meg nemtul helyesen de légyszi segitsetek!
2009. dec. 27. 00:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat
2009. dec. 28. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!