Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindegyik csaj ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Áhh úgy utálom azt a tévhitetet hogy egy csajnak idősebb pasival kell járnia. 18/F vagyok és engem a 18-tól 25-ig korosztály érdekel. Valahogy ezzek a 15-16 évesek nem érdekelnek.Aztán pont azoknak jövök be... Tegnap is kaptam egy kikosarazást egy 19 éves csajtól... Pedig nagyon oda vagyok érte na majd a következő buliba újra leszólítóm. És még egy kérdést hogy ha többször probálkozok akkor csak ésszreveszi a csaj hogy nagyon oda vagyok érte és talán belémszeret létezik ilyen?
2010. szept. 19. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Létezik, igen.
2010. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna haver, nem. A nők a fiatalabb pasikat csak a 40es éveikben kezdik csipázni. Még éretlen vagy egy 20on éves nőnek. Persze vannak kivételek, nem szabad általánosítani, de inkább kezdj el keresni a fiatalabbak közül is. Aztán ki tudja, talán összehoz a sors egy érett csajjal.
2010. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azért nekik jössz be mert te is fiatal vagy...várj még az idösebb korosztállyal...majd ha 24-25 leszel,akkor ök is fognal rád figyelni:)

ha érettebb vagy a korodnál az már jo pont

L22

2010. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod, hogy az érettebb gondolkodású/kinézetű lányok érdekelnek. Csak, hogy az érettebb lányok szintén éretteb fiút/férfit akarnak maguk mellé. Engem egyáltalán nem érdekelnek a fiatalabbak, de még csak a korosztályom sem - nem hiába idősebb 8 évvel a párom.

21/L

2010. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jóhogy. Nekem szinte csak idősebb csajaim voltak. Nem az a lényeg h hány éves vagy hanem h hány évesnek tűnsz/adod el magad :D

Csak ne nyomul túlzottan, mert azzal elijesztheted. A pincsikutyaság nem jó, viszont a pofátlanság egy határig igen :D

17/F

2010. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én sem szeretem a fiatalokat, a saját korosztályom egyáltalán nem érdekel....gyerekek még.persze van kivétel!cak ritka....

pofátlan ne legyél senkivel....csak probálj meg ugy tünni mintha idösebb lenne e gondolkodásod, meg ne nézz ki ugy mint egy 5 éves.

2010. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 2. kérdésedhez tudok csak hozzászólni. Ha én egyszer kikosarazok valakit, akkor teperhet akár egész életén át, nem fogok e miatt beleszeretni. Sajnálom. Megpróbálkozhatsz, de nem látok sok esélyt a sikerre.
2010. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hát elég unszimpatikus vagy hogy egy esélyt se adsz az illetőnek.
2010. szept. 19. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és éppen pár napja fogadtam meg másodszorra, hogy soha többé nem kezdek fiatalabb sráccal!! Volt egy másfél évvel fiatalabb párom, akivel még nem is tűnt fel a korkülönbség egészen addig, amíg el nem jött az első vitánk ideje. Gyerekes érvekkel, hadakozva próbálta alátámasztani az igazát, amin én csak nevetni tudtam. 7 hónap után a kapcsolatunk is nevetségesen ért véget, akkor tettem az első ilyen jellegű fogadalmat. Most egy 18 éves sráccal melegedtem össze, sajna a "baj" már megtörtént, mire rájöttünk, hogy amúgy két év van közöttünk a javamra. Engem ez nem érdekelt volna, őt sem, csak vele sajna máshogy alakultak a dolgok, viszont miatta is kicsit csalódott vagyok, mert azok a jelek után, amiket küldözgetett felém folyamatosan, abszolút nem ekkora koppanást vártam. Lényeg a lényeg nem minden esetben számít a kor, de sajna el kell fogadni, hogy ha érettebbnek érzed magadat a korodnál, az nem feltétlenül jelenti azt hogy valóban az is vagy!

Ha a csaj kikosarazott még próbálkozhatsz, de szerintem fölösleges! Lehet még az agyára is mész azzal, hogy folyamatosan a "nyakára" jársz! Mellette lehetsz, figyelj rá, stb, de ne erőltess semmit, mert az könnyen átmehet idegesítőbe, és ahelyett hogy beléd esne, csak megutál!

2010. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Unszimpatikus? Nem is ismersz? Esélyt adok, ugyanis nem úgy kosarazok, hogy nem is ismerem. Beszélgetek vele, volt úgy, hogy egész éjszaka beszélgettünk. Utána megkért, hogy menjek vele haza (mármint hozzájuk), mert haza kellene vinni a kocsit, hogy megtudjon inni valamit. Én mondtam, hogy bocsi, de nem, mert én nem akartam tőle semmi komolyat. Erre elkezdte húzni az agyam, hogy á csak félénk vagyok. Barátként el tudtam volna képzelni, de ha egész éjszaka beszélgetünk, és nincs meg a szikra, akkor miért hagyjam, hogy feleslegesen próbálkozzon napok és hetek múlva is.
2010. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!