Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindegyik csaj csk a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik csaj csk a barátot látja bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szoval...tudom,hogy hulyén fogalmaztam meg a kérdést.Az a lényeg h egy 16éves átlagos srác vagyok!A suliban meg máshol is nagyon sok olyan csaj van aki nekem mindent elmond,mindent megbeszél velem és nagyon sokat tudunk dumálni éloben is...!Viszont nemtudom,hogy mivan velem de azok a csajok akik tetszenek nekem,ha talalkozunk éloben egyszeruen nemtudom h mit mondjak neki,hogy nelegyen égő,egyszeruen annyira zavarban vagyok,hogy hozzá sem merek szolni!Tudom kicsitt sokat irtam...meg nemtul helyesen de légyszi segitsetek!
2009. dec. 27. 00:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

21/F


Próbálkozz legelőször csak barátként közeledni, akkor talán nem leszel annyira feszült, ha nem látod benne a lányt.

Amint elkezdtetek beszélni, úgy oldódhatsz és fokozatosan elkezdheted neki jelezni h tetszik neked. Érdemes barátilag elhívni, és ott is fokozatosan egy kicsit mindig többet adagolni. A végére hazakísérésnél, valószínű h már egy csók koronázza a napot. :)


Gooombaaa

2009. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van választásod:

1. választasz azok közül, akikkel jól kijössz és még valamilyen szinten tetszenek is.. nem baj, ha nem tökéletesek. Senki sem az.

2. veszed a bátorságod és legyűröd az izgalmad azok társaságában, akik tetszenek /ez szinte lehetetlen, de megy, ha nagyon akarod/


Saját tapasztalatom az, hogy általában, azok a csajok, akik anno bejöttek, csak azért tetszettek, mert szebbek voltak az átlagnál, de miután beszéltem is velük /nekem nagy nehezen összejött valahogyan/ akkor kiderült, hogy igazából nincs bennünk semmi közös.


Akikkel tudsz dumálni, ott már van valami közös tudás, ami jó kiindulópont egy tartós kapcsolathoz.


Sajnos az a fajta vagy, akiket a nők nem hímnek, hanem lelki szemetesnek, jó barátnak látnak. Ebbe bele lehet törődni, vagy idővel venni a bátorságot és ha van, aki tetszik, akkor lépni.


Nah de hogy ne teljesen süket duma legyen: attól függ, hogy milyen környezetben találkozol velük, vagy, hogy milyen a lányok érdeklődési köre. Ha a suliban van, vagy esetleg a beszélgetőpartnereid között van olyan, aki ismeri a kiszemeltedet, akkor könnyen kiderítheted az utóbbit. Ebből levonhatod a következtetést: még mindig bejön, vagy sem. Ha igen, akkor, ha nem vagy teljesen otthon a témában, gyúrj rá, nézz utána.


Ezek után már indításnak megfelel: "Hallottam, hogy... szereted a zsiráfokat.." például =D /bocs hajnalban ez a legjobb, ami kijött belőlem/


Remélem valamit segített ez a hosszúra sikerült valami, amit elkövettem. Hajrá!

2009. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, majd lesz olyan, aki nem csak a barátot látja majd benned. amugy én is igy vok vele, csak én lany vok. :((((((
2009. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsivel több bátorság és férfiasság. Finoman jelezd a kiszemeltnek, hogy tetszik neked. Há látod rajta is, hogy érdeklődik, akkor rá lehet lépni a gőzpedálra és rajta, ne szalaszd el a lehetőséget.

sok sikert.

2009. dec. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez a helyzet nálam is lehet téged nem hat meg de nembaj. a barátoam ( szal nem ilyen kis haverok hanem normális emberek akik télleg barátok ) 70-80 % lány ... ;b ( én fiu vok ) Jól eldumálok velük mivel nem is tetszenek ezért nem probléma... Gondolom azért tekint rád ugy midnen lány mert nem ugy közelecc feléjük mint ha csajoznál hanem mintha csak barátkoznál. És ha igy kezded az egészet a csaj leír annak és utána már rád se néz úgy...
2009. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát kossz a válaszokat...végulis,a kérdésemben egy konkrét esetet probáltam felidézni,amikor a barátnommel találkoztunk én hazakisértem feltettem az alap kérdéseket(h vagy?mine volt a suli...stb.) de utánna egy mukkot nemtudtam szolni...annyira lámpalázas meg ideges voltam h még menni is alig mertem!Másnap persze dobott a lány:(( Most van egy masik csaj akivel mesengeren nagyon sokat dumálok,probálok rátérni arra h kéne találkozzunkde vhogy mindig eltereli a témát pedig kozbe utal arra,hogy ,,mintha tetszenék neki''.S nagy ritkán mikor megyek az utcán vhogy nemmerek odamenni hozzá,mert nemtudom h mit mondjak...csk mikor elmeunk egymásmelett akkor orokké mosolygunk egymásnakxD
2009. dec. 27. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos, az amelyik dobott.. nem ér semmit XD


Alapvetően az a baj veled, hogy felemelkedik a kiszemelt "áldozatod" a szemedben és azt hiszed, hogy jobb, mint egy átlag ember. Nem az. Olyan, mint bárki más. Ugyanarról dumál a barátaival, ugyanazt eszi, mint mi.. stb. Nem kell félni, ha rendes a csaj, akkor nem fog sem megutálni, sem dobni.


Messengeren meg a legegyszerűbb az ilyeneket megdumálni. Próbálkozz ráterelni a szót a témára, ha meg elkalandozik a kedves, akkor kerek perec jelentsd ki, hogy te ezt érzed és érdekel, hogy lehet-e belőle valami, vagy nem.

2009. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jo valaszokat adtak elottem, tenyleg arrol van szo, hogy ugy kezeled a kiszemelt lanyt, mintha o nem ember lenne. Mintha tokeletes lenne, aki nem hibazhat. Mintha o tenne neked szivesseget azzal, hogy elmegy veled randizni, stb. Neeeeem, ez rossz hozzaallas.


A csaj is ugyanugy ember, nem tokeletes, hibazik. Nem harapja le a fejed, ha elhivod randira, esetleg visszautasit. Ha elmentek randira, o ugyanugy izgul, mint te. Szoval nem kell felni tole, csak dumalni vele, jol erezni magad vele, hulyeskedni, akarmi. Csak nem barati beszelgetesre kell hivni, hanem pl. randira. Akkor tudja, hogy mast akarsz. Az hulye hozzaallas, hogy eloszor osszebaratkozol, aztan probalsz tobb lenni. A csaj mar elkonyvelt baratnak, es ennyi. Barat vagy. (vannak kivetelek persze).


19/F

2009. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem neten kéne ismerkedni...tudod nekem van egy fiú sokmindent meg elhet vele beszélni...és mégis látom benne a fiút/férfit, és nemcsake gy barátot, azért mert kinyilvánítja a szex iránti igényét...

konkrétan emgmondta hogy emgdugna...persze nem azt mondom, ehhez azért kell egy jó viszony, emg egy nagy adag tolerancia a lánytól...szóval ezt ne tedd, de ne félj beszélni a szexről, mert ha nem tudnak elképzelni potenciális férfiként, akkor semleges nemű maradsz a szemükben...mert nem barátnő vagy, de a férfit mégse látják meg benned, mármint hogy azt hogy végülis te is srác vagy, veled is lehet kezdeni...nem is a szxről kell beszélni inkább a nemiségről...hogy érezzék, hogy hahó azért fiúból vagy...

Amúgy az enyém is 16 éves....kicsit rámenős, de tud ő aranyos is lenni, az a jó benne hogy néha egy aranyos kisfiú, néha meg egy szexéhes dög :D

2009. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Angoltudással és fejlett humorérzékkel:

[link]

Emellett keresd meg a "Léteznek-e még kedves,érzékeny,stb fiúk" kérdést, ott olvasva talán kapsz némi rálátást a problémakörre.

2009. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!