Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak, akik irányítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik irányítani akarnak egy nőt, és sose sikerül, miért rinyálnak?

Figyelt kérdés
pl. ismerkednek szép, csinos, értelmes nőkkel, nem egyszerre, randi, csók, de folyton a pasi dirigál. amikor a nő szeretne valamit, akkor már a férfiak kifordulnak magukból, és dobják a nőt. Aztán síránkoznak, hogy már megint nem értik mi történt, miért nem kellenek senkinek.
2014. máj. 6. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz. Azért rinyálnak, mert irányítani akarnak.
2014. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 peruiannew válasza:
47%

Szerintem, az a probléma ,hogy megváltoztak a szerepek.

Itt nem a főzés/autószerelés felosztásra gondolok,hanem arra hogy alapvetően nincsenek a határok letisztázva.

Nők nagyon durvák,nyersek,nagyfa..ok.

A férfiak meg nyálasak és rinyálóssak lettek.

Nincsenek kompromisszumok,nincsen megbecsülés egyik oldalról sem. A mai megváltozott helyzetben, hamis értékrendek alapján,furcsa elvárások alakultak ki ami egyik oldaról sem igazán teljesíthető.

Hülye aki nősülne,férjhez menne vagy csak megbecsülésre tiszteletre vágyik a másiktól.

A nagy önmegvalósító,lányok meg a hétvégén bárkit halomra kú..ó srácok aztán csodálkoznak,hogy v.mi hiányzik.Legtöbbször azt sem tudják mi az ami hiányt kelt bennük.Nem tudják,mi az a kompromisszum,nem értik a másikat,miért akarnak teljesek önfeledtek, boldogok lenni.

Én ezt felismerve lassanként beletörődök abba is, hogy engem is ilyen nyavajgós gyökérnek titulálnak.

Miért is? Mert vágyom rá ,hogy szeressenek,tiszteljenek,számítsak valakinek ÉN a legtöbbet,ne hozzanak kínos megalázó helyzetbe.CSak én én én számítsak!

Durván hangzik, elsőre.

meg másodikra is.

De ha jobban magunkba fordulunk és elfogadjuk ezt az ősitulajdonságunkat,mindjárt jobban megy a tolerancia,meg az elfogadás,megbecsülés bla, bla, bla.

30/F.

2014. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert szimplán szánalmasak...


Egyébként aki irányítani próbálja azt akivel randizik vagy párkapcsolata van, az meg is érdemli hogy egyedül maradjon.

2014. máj. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!