Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék én irányítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék én irányítani?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, és én is neki. Szoktunk találkozgatni, de nem feküdtünk le és egyelőre nem is tervezem. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnék egy kicsit szórakozni vele, persze úgy, hogy ne bántsam meg. Azt szeretném, ha azt érezné, hogy én irányítom a dolgokat. Elég nagyszájú srác, aki általában a társaság középpontjában van, ugyanakkor értelmes, és van humora.

Jó lenne ha tudnátok értelmes tanácsokat adni:) Köszi! L/18



2013. jún. 19. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha ő irányító típus,akkor kb. sehogy.Másrészt véleményem szerint nincs szükség ilyen taktikákra,mert nem vezetnek jóra.Normális kapcsolatban két egyenrangú fél él,nem irányító meg alárendelt.Ha meg szerelmes a srác,akkor ösztönösen alkalmazkodóan fog viselkedni,nincs szüksége főnökre.
2013. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt szerelemről nincs szó, csak vonzódásról.. Nem vagyunk együtt, csak szoktunk néha találkozgatni, de nem igazán mondanám komolynak a dolgot. És nekem szükségem van erre, még ha nem is vezet jóra..:)
2013. jún. 19. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd,én értem,mire gondolsz,de ha ő eleve olyan típus,akit nem lehet irányítani,akkor sajnos soha nem lesz belőle kezes bárány.Maximum ha nagyon tetszel neki és megkedvel,akkor vár egy kicsit a dologgal,de ez sem garancia arra,hogy nem csak ,,arra" hajt.Szerintem hagyd a dolgokat a maguk rendjében történni,ne praktikázz,légy természetes.ha normális a srác,akkor Hozzád is normálisan fog viszonyulni,ha nem,az meg kiderül.
2013. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de akkor próbáljatok meg elvonatkoztatni attól, hogy milyen típus..:) Én nem akarok vele lefeküdni, ezt már többször elmondtam neki, és még így is szoktunk találkozgatni..
2013. jún. 19. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem őt nem tudnád irányítani, de ha nagyon akarsz ilyet, akkor tudnám ajánlani magam! :Đ
2013. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szexrol van szo, akko h a fenebe erted h te akarod iranyitani???
2013. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van akit lehet irányítani, mert gyenge jellem és/vagy igényli, h irányítsák. A te esetedben ahogy írtad, nagyszájú srác, szeret a középpontban lenni, őt nemigen hiszem, h lehetne irányítani. Ez van. :)
2013. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!