Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lenne a bizonyíték arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a bizonyíték arra, hogy jogosan rinyálnak ezen az oldalon az alacsony, kistömegű fiúk?

Figyelt kérdés

"Az alacsonyabb és kisebb testsúlyú férfiak sikertelenebbek a házasodásban és szaporodásban, mivel messziről "ordít róluk", hogy valami fejlődési gubanc vagy alultápláltság volt náluk gyermekkorban. Az Evolúció finnyássá tesz minket."

[link]

Úgy tűnik mégis csak felszínesek a nők és tényleg nagyon is számít nekik a külső. Vagyis hazudoznak itt is sokan, hogy nekik jó lenne egy alacsony, rendes fiú is, közben meg ők is a magas, nagy tömegű menő arcoktól nedvesednek.



2012. nov. 22. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
nekem is jó lenne egy rendes kövér csaj aki jó az ágyban, de ha lenne egy rendes, bombázó csaj aki jó az ágyban, az még jobb lenne :)
2012. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg egy embernek igenis joga van eldönteni hogy milyen emberrel akar együtt lenni. Én nem akarok nálam alacsonyabb, vékonyabb sráccal együtt lenni mert nem vonz és kész. De rohadtul letojom hogy valaki kigyúrt e, husisabb e, vékony stb, a lényeg h vonzon. Szóval igen, jogosan rinyálnak végülis, de szerintem az ő hibájuk is ez, manapság mindenki dögös vékony gyönyörű csajt akar magának. Ha nincs azon a szinten akkor lejjebb kell adni, és ez nem csak errea férfitípusra vonatkozik, hanem bármelyikre.
2012. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Az én barátom egy magas velem tehát 165 cm és nem is egy izomkolosszus....de biztos azért vagyok vele mert hazudozok még magamnak is :)
2012. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Az vagyon írva oda, hogy az evolúció finnyássá tett a minket, nem pedig az, hogy felszínessé tette a nőket, melyik szót nem érted nehéz sorsú barátom?
2012. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
lejebb kell adni de hova? a kb senkit sem vonzó lányoknak is vin dizel kell meg jason statham szóval no comment. nem normális ami itt folyik kérem szépen.
2012. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
Hogy mi tetszik az embernek az köszönő viszonyban sincs azzal, hogy mit fog megkapni a valóságban. Ez egy fájdalmas lecke amit mindenkinek meg kell tanulnia.
2012. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%
Számít a külső, de az nagyon lejön valakiről, ha nem elégedett magával. Sok ronda nő meg férfi is úgy el tudja adni magát, mert van egyénisége és rájönnek, hogy nem feltétlenül a legfontosabb a külső, csak az első időkben legfeljebb. Én nem érzem magam például nőnek egy olyan férfi mellett, aki vékonyabb is tőlem, meg velem egymagas, nem igazán vonz. De volt már ilyen barátom és nem a külseje miatt mentünk szét.
2012. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A humánetológia pont ösztönös tehát tudat alatti viselkedés formákat tanulmányoz. Gondolom te is észre vetted már hogy nem szánt szándékkel kezdesz vonzódni valakihez, hanem egyszerűen csak ez az érzés jelenik meg, a hormonok miatt. Ez nem tudatosan szabályozható, tehát mit tehetnek szegény nők arról hogy nem fogpiszkálókhoz vonzódnak?! Gondolom te sem szereted ha a nő akit átölelsz csontsovány. Viszont panaszkodásra így sincs okuk, mert ha edzettek, és férfias megjelenésűek akkor ugyan úgy találnak párt! Amennyire én megfigyeltem azok találnak nehezebben párt akik amellett hogy ennyire vékonyak nem viselkednek férfiasan: páwáknak vagy minek nevezik őket. Mostanában észrevehető sokszor egy ilyen szerepcsere: a fiúk lányosan kezdenek el viselkedni, a lányok pedig a fiúk ruháit kezdik hordani, viselkedésükben is fiúsak :S A fiúk megnövesztik a hajukat vasalgatják stb...
2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
lol
2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

A nők génjeibe csakugyan mint a férfiakéba bele van kódolva egy bizonyos szaporodási ösztönnel együtt járó elvárás. A szaporításhoz egészséges, kifejlett, erős egyed kell. Az állatvilágban is így van, hogy a gyengébbeket, a kevésbé kifejlett példányokat kitaszítják, vagy a párbajban alulmaradnak. A nő ahhoz hogy egy mintapéldányt hozzon létre, kell hogy legyen széles csípője, (gyermek könnyebb kihordása) nagy mellek (szoptatás) és kedves, tetszetős arc, ami vonzza a párzásra a férfiakat. A férfinak kell az erős testalkat, mert így érzi a nő hogy védve van a támadások elől, ez valamikor még az őskorban ivódhatott belénk. Aki ezekkel nem rendelkezik, azt úgy gondolhatnánk, hogy nem felel meg a fajfenntartás kritériumainak. Vagyis nem vonzza a másik egyedet a párzásra.

Persze ez csak egyfajta általános tudományos magyarázat, nem biztos hogy igaz, mert van sok ellenpélda, hogy az alacsony, sovány férfiakat kedvelik egyes nők.

2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!