Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lenne a bizonyíték arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a bizonyíték arra, hogy jogosan rinyálnak ezen az oldalon az alacsony, kistömegű fiúk?

Figyelt kérdés

"Az alacsonyabb és kisebb testsúlyú férfiak sikertelenebbek a házasodásban és szaporodásban, mivel messziről "ordít róluk", hogy valami fejlődési gubanc vagy alultápláltság volt náluk gyermekkorban. Az Evolúció finnyássá tesz minket."

[link]

Úgy tűnik mégis csak felszínesek a nők és tényleg nagyon is számít nekik a külső. Vagyis hazudoznak itt is sokan, hogy nekik jó lenne egy alacsony, rendes fiú is, közben meg ők is a magas, nagy tömegű menő arcoktól nedvesednek.



2012. nov. 22. 11:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%

A nőgyűlölet sokszor áll ezeknek a hátterében, még mélyebben pedig az irányító, elnyomó anyai kép a forrás. Aki gyerekkorától kudarcok sorozatát szenvedi el a nagyobb, erőteljesebb, magabiztosabb fiúk miatt, annak a magabiztossága lecsökken, és ezt a testi hátrányt összekapcsolja az élet minden területével. Amikor pedig begyűjti az első pofonokat az ismerkedések során, akkor ez a gyűlölete a nők ellen fordul. A nőket alacsonyabb rendűeknek tekinti, mert rájuk vetíti ki a saját félelmeit(legjobb védekezés a támadás, ha a másik hibáit felfedjük, a sajátunkat elrejtjük). Ebbe beletartozik az is, hogy a nőket elképzelt rossz tulajdonságokkal ruházzák fel, általánosítanak(csak az izomagyú gazdagokkal állnak szóba), amivel már az elején elvágják magukat az ismerkedési lehetőségektől(akkor b+ a fűnyíródat).

Én minden esetben szakembert javasolnék annak, aki magába nézve ennek az egésznek csak a jelét is megtalálja magán.

2012. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én ugyan minek nyafogjak, a mai lányokat elnézve kb. 10-ből jó, ha egyet tudok említeni, akit el tudnék képzelni gyermekeim anyjaként. Nem értenek semmihez sem a mai lányok a s.ggriszáláson és partydugásokon kívül, tisztelet a ritka kivételnek. A sok alacsony srác inkább jól jár, hogy a felszínes, buta nők nem adnak esélyt sem nekik. Szerintem.
2012. nov. 22. 12:53
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Akkor mi a f@sz bajod van? Örülj neki, hogy a csajok legalább megkímélnek a felszínességüktől.
2012. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Klasszikus tünet a kérdezőtől: "Minden nő kurwa, nekem aztán nem kell egyik se."
2012. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szükséged lenne egy jó pszichológusra. Nem bántásképp mondom.
2012. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
Akik a nők felszínességéről írtak: Férfiak milyen felszínesek vagytok hogy ti sem egy ronda nőt képzeltek el magatok mellé! Milyen felszínesek vagytok hogy az alakját nézitek és nem azt ami benne van, hát szörnyű... Bevallom én elfogadom ha a férfiaknak fontosabb a külső, szívesen meg is teszek mindent hogy a páromnak tetszek. De nekünk miért ne lehetnének igényeink, és ha nagy a mérce akkor mi van? Savanyú a szőlő annak aki nem tudja megugrani és abból ez a gyűlölködés? Mert szerintem nincs erre szükség hogy a nők álszentek meg minden :( nem vagyok álszent fontos a külső és kész. És ha most jönnétek azzal hogy ti nem a külsőt nézitek, hát akkor nyissátok magatoknak az álszentek és hazugok klubját ;)
2012. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet h te nőként nem tudod elképzelni, h van akinek nem a külső a legfontosabb, de attól még van olyan is.
2012. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
És ez a nőkre ugyanúgy nem vonatkozhat? A nők mindegyike biztosan hazudik, ha az ellenkezőjét állítja? Mert páran itt ezt írták.
2012. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
10%
Igen, ha egy nő állítja ezt, akkor biztos h hazudik.
2012. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!