Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan bizonytalanodtam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bizonytalanodtam el?

Figyelt kérdés
Egy pasi lemondta az első randit. Előre meg volt beszélve, mindketten vártuk és aztán hirtelen azt mondta közbejött neki valami fontos. Pasikat kérdezek főként, ez nálatok csak kifogás vagy valóban előfordulhat? Mert azért ez előre meg volt beszélve, inkább ehhez kellett volna igazítania a többi dolgát nem?
2014. ápr. 26. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig jöhet váratlan dolog. azt nézd meg hogyan közölte hogy nem ér rá. odavágta két szóba, vagy megpróbálta érthetően elmagyarázni h mi a pálya. volt már így velem is. nem szédítettem a csajt, de nem értem épp rá hirtelen valami fontosabb miat és áttetettem máskorra.
2014. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat bármi, ha velem ilyen van akkor általában elég részletesen leírom, hogy miért.


Ahogy már mondták az a lényeges, hogy hogyan és mit írt.

Ha csak annyit mondott, hogy "Bocsi, közbe jött valami fontos." akkor az igen kevés és gyanús.

2014. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát valóban azt írta, hogy közbejött neki egy fontos dolog, de fel is ajánlotta hogy tegyük át máskorra. Aztán még írta hogy konkrétan később fogja megtudni miújság ha nekem úgy is jó..

Egyébként milyen okai lehetnek még hogy lemondja? :D

2014. ápr. 26. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd egy kicsit lazábban. Felajánlott egy új időpontot,tehát nem lerázásnak szánta. Sajnos előfordul vis major.
2014. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!