Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan lázadok a lányok ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lázadok a lányok ellen?

Figyelt kérdés
Sok-sok elutasítást kaptam, pedig egy éven át folyamatosan próbálkoztam lányoknál a városban, de mindig csak gyűltek a sérelmek, míg az utolsó próbálkozásomnál kigúnyolt egy lány a külsőmet tekinve és itt betelt a pohár, azt mondtam én tovább ezt nem csinálom, úgysem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt, mindegyik felszínes és csak a legjobb testű, magas pasikra bukik. Azóta lázadok facebook-on és úgy általában mindenhol a lányokkal szemben. Úgy értem, hogy ha kérik, hogy lájkoljam egy képüket én azért sem teszem meg és beszólok nekik keményen. Aztán városban, buszon is, rá sem nézek a lányokra, mintha nem is léteznének, hiszen, ha ők így lenéznek engem, akkor én minek pocsékoljam rájuk az időmet és energiámat. Busznál is felszállásnál nem feltétlenül engedek előre lányokat, úgysem köszönik még meg sem. Aztán suliban sem szólok egy lányhoz sem, mert biztos nekik is csak jó pasik kellenek még barátban is. Hát jól van, megkaphatják. Engem nem érdekelnek. Amint lesz munkám végre elkezdek prostizni járni, mert ezek a mai lányok úgyis csak a pénzes, jó pasikra buknak. Aki rendes az meg már foglalt. Szóval maradtak a jellemre selejt, felszínes lányok, rájuk nem fogom pocsékolni az időmet és energiámat, ahogy egy teljes évig tettem én ostoba, de utólag persze okosabb az ember. A lényeg, hogy csak annak javaslom, hogy próbálkozzon lányoknál, aki jól néz ki arcra és magas is, legalább 180cm megvan. Lehetőleg legyél kigyúrva, a sovány fiúk sem esélyesek, ahogy én sem. Csak szeretném megóvni a fiú társaimat a sok megalázástól, amit biztos, hogy elfognak szenvedni vagy már elszenvedtek a szívtelen, önző, érzéketlen női nemtől. Az ő szemükben csak a külsőre helyes pasiknak van lelke, csak velük kedvesek és nekik mutatják meg álszent jó oldalukat. Jól van én megértem, de azért nem kéne lelkébe gázolni annak, aki nem is ártott nektek, lányok. Én ígérem soha többet nem zavarlak titeket, még rátok sem fogok nézni, de cserébe ti ne bántsátok a csúnya vagy átlagos külsejű fiú társaimat, mert nekik is van érző szívük, attól még, hogy külsőre szörnynek látszanak a női szemetekben.
2012. nov. 29. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Hát amilyen, flegma, felszínes, képmutató egy részük van alapja. És még nem az csak, hogy egy jó adottságú, netán okos csinálja, hanem sokszor a rondák és hülyék is!
2012. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
most a lányok nem tehetnek róla, hogy nem vonzódnak hozzád. egyébként meg azt csinálsz amit akarsz.
2012. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

"suliba"


Mert hány éves vagy, kedves Kérdező, hogy ilyen sok tapasztalattal rendelkezel a lányokról? :D

2012. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Jól csinálod, így kell ezt......
2012. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
És igazad is van, jók a megfigyeléseid.
2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
most aztán csúnyán megkapják a lányok.. nem téged akarlak bántani ezzel, csak érezd, hogy őket ez nem érinti fájóan, a te boldogságodhoz pedig a legkevésbé sem járul hozzá
2012. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé igazad van, de azt is figyelem előtt tarthatnád, hogy nem jössz be nekik ennyi. más az ízlésük. de viszont ennyire ne általánosíts,hogy csak a kigyúrt pasik kellenek nekik... szerintem egy vékony pasi is nagyon vonzó tud lenni:) amúgymeg tényleg hiába töröd magad, mert a legtöbbje a kedvességet meg sem köszöni, sőt még van aki rád se néz amikor éppen kedveskedni próbálsz..:/
2012. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
ne lázadjál a rendszer ellen, mert úgyis beőröl téged
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Most csinálhatsz "lázadást", de elhiheted, rajtad kívül az égvilágon senkit se fog érdekelni. Aligha fog valaki belehalni abba hogy nem lájkolják a képép f*szbukon vagy nem engedik előre a buszon... Most kicsit letört a lelkesedésed, van ilyen, majd változik a hozzáállásod és kifogsz egy értelmes leányzót. Sok sikert!


18/F

2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
jaj, te szegény, nyaf nyaf nyaf :D szánalmas vagy :D
2012. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!