Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan lázadok a lányok ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lázadok a lányok ellen?

Figyelt kérdés
Sok-sok elutasítást kaptam, pedig egy éven át folyamatosan próbálkoztam lányoknál a városban, de mindig csak gyűltek a sérelmek, míg az utolsó próbálkozásomnál kigúnyolt egy lány a külsőmet tekinve és itt betelt a pohár, azt mondtam én tovább ezt nem csinálom, úgysem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt, mindegyik felszínes és csak a legjobb testű, magas pasikra bukik. Azóta lázadok facebook-on és úgy általában mindenhol a lányokkal szemben. Úgy értem, hogy ha kérik, hogy lájkoljam egy képüket én azért sem teszem meg és beszólok nekik keményen. Aztán városban, buszon is, rá sem nézek a lányokra, mintha nem is léteznének, hiszen, ha ők így lenéznek engem, akkor én minek pocsékoljam rájuk az időmet és energiámat. Busznál is felszállásnál nem feltétlenül engedek előre lányokat, úgysem köszönik még meg sem. Aztán suliban sem szólok egy lányhoz sem, mert biztos nekik is csak jó pasik kellenek még barátban is. Hát jól van, megkaphatják. Engem nem érdekelnek. Amint lesz munkám végre elkezdek prostizni járni, mert ezek a mai lányok úgyis csak a pénzes, jó pasikra buknak. Aki rendes az meg már foglalt. Szóval maradtak a jellemre selejt, felszínes lányok, rájuk nem fogom pocsékolni az időmet és energiámat, ahogy egy teljes évig tettem én ostoba, de utólag persze okosabb az ember. A lényeg, hogy csak annak javaslom, hogy próbálkozzon lányoknál, aki jól néz ki arcra és magas is, legalább 180cm megvan. Lehetőleg legyél kigyúrva, a sovány fiúk sem esélyesek, ahogy én sem. Csak szeretném megóvni a fiú társaimat a sok megalázástól, amit biztos, hogy elfognak szenvedni vagy már elszenvedtek a szívtelen, önző, érzéketlen női nemtől. Az ő szemükben csak a külsőre helyes pasiknak van lelke, csak velük kedvesek és nekik mutatják meg álszent jó oldalukat. Jól van én megértem, de azért nem kéne lelkébe gázolni annak, aki nem is ártott nektek, lányok. Én ígérem soha többet nem zavarlak titeket, még rátok sem fogok nézni, de cserébe ti ne bántsátok a csúnya vagy átlagos külsejű fiú társaimat, mert nekik is van érző szívük, attól még, hogy külsőre szörnynek látszanak a női szemetekben.
2012. nov. 29. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Tőlem lázadj, nem hinném, hogy bármelyik lány nagyon a szívére venné, vagy akár feltűnne nekik, hogy te most kemény lázadó vagy.

De légy szíves, és ne dugd homokba a fejed. Szerinted a fiúk nem tudnak szemetek lenni? A sulinkba szinte minden nap sikerül a sírásig szekálniuk valamelyik lányt. Azért, mert nekik nem tetszik ahogy kinéznek. De a jó csajoknak meg ezerrel nyalják a seggüket. Ne hidd, hogy bármivel empatikusabb lenne a te nemed.

2012. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

LOL

Egyrészt... Enyhénszólva hülyeség a "mindegyik felszínes" kijelentésed.

Másrészt... csinálj amit akarsz, de ha nem engeded előre, az ma már nem különös, ritka a pasi, akiben megvan az udvariasság csírája, legalábbis az én környezetemben.. szerencsére még azért vannak páran, de nem ez a lényeg. Ha egy ismeretlen fiú flegma velem, akkor nem azt gondolom, hogy húúú most de megmutatta nekem, hanem arra, hogy egy gyökér tapló.


Eggyébként abban egyetértek veled, hogy nagyon sok lány egyszerűen nem normális, flegma, és csak a pénzre meg a külsőre hajt, de nem a r.bancok csoportjából kéne levonni azt, hogy akkor minden lány ilyen. Pl. lehet hogy te nem vagy alapból bunkó, de nekem van sok bunkó pasi ismerősöm, most akkor jelentsem ki, hogy MINDEN fiú/férfi bunkó, és utálni kell őket?

Pl itt vagyok ellenpéldának.. a barátom nem a ma divatos sötét, pénzes, állandóan feltűnősködő rajgyerek, hanem visszahúzódó, nagyon okos, visszafogott humora van, és én éppen ezért szeretem. Külsőre se az a tipikus kigyúrt állat, az olyanok nem is jönnek be, de nem is vézna... azért aki 0-nál többet mozog, annyira nem lehet cingár.. napi pár fekvő, és már azért nézel ki valahogy. Nem kell izomkolosszusnak lenni. :DD De tényleg, szerintem azért nem árt egy kis mozgás :D Meg hát adni kell magadra. 1-2 jobb ruha (nem, nem 10000 ft-os d&g logós sukár villogó póló, csak legyen ízléses az öltözéked, lehet kínaiból meg akár turiból is tök jó cuccokat vadászni. Nem pénzkérdés.) És legyél ápolt, mert egy büdös, zsíros hajú, full pattanásos "kocka" tényleg nem kell senkinek. De ezeken könnyen lehet segíteni.


A legfőbb baj a hozzáállás. Ha egy lány azt éri, hogy lenézed, és utálod, akkor persze, hogy elhajt. - Más kérdés, hogy én is elküldöm azokat, akik bepróbálkoznk, mivel van barátom, de sosem voltam bunkó. (Na jó, egyszer, mikor a pasi elég erőszakos volt, és nem hagyott békén.)


Csinálj amit akarsz, de lehet, hogy ha picit elgondolkodnál, találnál jobb megoldást. Tényleg jószándékból írtam, hogy nézz magadba egy picit, mert ha kicsit tudsz változni, lehet, hogy rájössz, nem kell az életed ilyen megkeseredett emberként leélned.


19L

2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
És szerinted érdekel valakit is, hogy te "lázadsz"? Észre sem veszik, hisz idegenek. xD Te meg csak marha gyerekes színben tünteted fel magad...
2012. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogyan kér meg egy ismeretlen csaj, hogy likeoljad??? Nem értem :)
2022. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem mai a kerdes.... Na, sikerult becsajoznia a kerdezonek, vagy Blackpill-tudatu incel lett, mint en? :)



Udv a #4-es es #5-os valaszolo.



37F incel

2022. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!